Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 Headhunter - Redemption ( Ps2 )

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6005
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

Headhunter - Redemption ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Headhunter - Redemption ( Ps2 )   Headhunter - Redemption ( Ps2 ) Emptyčet oľu 10, 2011 12:27 pm

Headhunter - Redemption ( Ps2 ) Headhu11

Igra je na: njemackom,spanjolskom,francuskom,italijaskom - NO english

Radnja se odvija ( 20 god.) docnije,u 1-noj od svoj akcija Jack Wade - headhunter,je ubijo oca od Leeza X,otac ju je htijo ubiti a Jack je ubijo oca i mala Leeza je ostala ziva i Jack ju je doveo k sebi i sad je Leeza odrasla i Jack hoce da ga zamjeni i da bude headhanter itd.

Kad sam poceo igru bila je laka isao sam korakom,ali poslije je sve bilo teze i usporenije jer se mora stalno upotrebljavati naocale IRIS [ Intelligent Realtime Information Scanner ],jer npr.u zidu i9ma neki otvor i nemoze ga se vidjeti bes IRIS,a i da bi gadjao u neku kopcu,salter,razvodnu kutiji itd,nemozes dok upotrebis IRIS [ L1 + R1 + X ],metu moras markirati.
Decodiranje Discova itd.i sporo prolatenje kroz vrata,svaki put Loading,osim na vrata koja se otvaraju sama..,onda tu su aparati 1-noruki Jack ( ili gutac novaca ),gdje moras sloziti ( 3 ) znaka.

Poslije dobije [ Infrared Thermometar ] ( R3 ),koristi se u kombinaciji s IRIS radi oznacavanja cilja
"Shockwave" 50000 Charge Gun,vrlo bitan za unistavanje,ometanje elektronike,nemoze ubiti,paralizira ( 5 sec.),odlicno mi sluzi za boss-ove !
U igri se pojavljuju Biomehanicke masine,od malih koji kad ti se priblize skoce na "tebe" i eksplodiraju i vrlo su brzi i vrlo su razorni,imaju veci oni iz blizine napadaju strujom ali su spori..,ali se mogu zacahuriti i nevredi pucati u nj.nema efekta i imaju veliki [ Biomehanicke masine ]

"Labyrinth Studios" u nj.se Leeza borila s 1-nim velikim i pobjedija ( to jes Ja Very Happy ),nemoze mu se nista od napred / bocno,vec kad jurne na Leezu moras se brzo izmaknuti i ostane nepokretan i tad moras brzo iza nj.uzmes AK i rafal i tako nekoliko puta...,ovdje je Leeza po drugi put zarobljena,dosle su ( 2 ) takve masine i izasao je neki cova samo mu se oci vide i podigo je ruku i masine su stale...,On je otac od Leeze,ovo se saznaje kad ubije Floss-a i pronadje Leezu.

Jack Wade,u ovoj misiji sam saznao da je ozenjen / rastavljen i da ima sina koji s njim u setnji i mali ga pita zasto se rastao od mame ? Jack: Shvatices kad odrastes.
Mali ljut,ulazi u zgradu i skriva se na lift ,pokusavaju da se igra i da ga Jack trazi nejavljajuci se..,Jack dolazi do vrata i ugleda malog i tad odozgo pada ovaj veliki "kukac" i nestaje u rupi od lifta s malim.

Jack.krece u potragu za Leezom prema [ "Biomech Lab" ]..,pronalazi je i pomjer je s stola gdje se vrse eksperimenti....
Dolazi do boss-a: "Candy Floss" - polu covjek - polu masina,on ima stit- ovojnicu,u svakom cosku ima po ( 1 ) generator,kojog Floss napuni,koliko mu dozvolis,sto manje to bolje..,koristi se Shocker za ometanje generatora i ponenekad pucam u Flossa da ga paralziram na neko vrijeme,jer baca gas-bombe..,kada ugasim sve generatore Floss ostaje bez stita i postaje nevidljiv,ukljucuje se ( R3 ) [ Infrared Thermometar,brzo bacam bombu k nj.jer napravi najvece ostecenje,..,ali kad mu skines stit Floss poziova neka bica koja je napadaju i jako su opasna i brza,moras ih brzo likvidirati,jer mogu da nestanu i da se pojave pokraj tebe...,nema okljevanja lol!
Pitao je Fossa gde je moj sin ....?

Inace se ima [ Adrenalin ],sluzi kao "stit" oko ( 10-tak sec.) traje i stiti ( HP ),sad ih se moze nositi max ( 4 )
Mala prva pomoc ( 40 % ),max ( 4 )
Velika prva pomoc ( 75 % ) max ( 2 )
Bocice s kisikom gdje ima gas max ( 4 )
Ovo se s vremenom povecava,na pocetku je moglo ( 2 - 40% ),( 1 -75 % ) prva pomoc,( 1 -Adrenalin ).ovo vredi i za pvecanja kaciteta za municiju.

Floss je sredjen bounce [ shocker + bombe + automat ] .... "Junge" Zoks ist gut Spieler king scratch


Zadnja promjena: Zoks; sub oľu 12, 2011 6:22 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Headhunter - Redemption ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: Headhunter - Redemption ( Ps2 )   Headhunter - Redemption ( Ps2 ) Emptyčet oľu 10, 2011 4:33 pm

Zoks, naklon do poda. cheers

Unikatna i nadrealistična recenzija. Dojam ko da sam je sam igrao. Very Happy

Nadam se da nisi imao problema pa da si više puta morao pisati ovaj post, zbog slučajnog pokretanja drugog linka ili nečeg trećeg (lako se dogodi)....

Stvarno dao si si truda. Čestitke.


Živio! Very Happy
[Vrh] Go down
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5356
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

Headhunter - Redemption ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: Headhunter - Redemption ( Ps2 )   Headhunter - Redemption ( Ps2 ) Emptyčet oľu 10, 2011 7:33 pm

Zoks je meni zakon zakon duhovit! Predobro objasni stvari...naklon i moj!
[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6005
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

Headhunter - Redemption ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: Headhunter - Redemption ( Ps2 )   Headhunter - Redemption ( Ps2 ) Emptypet oľu 11, 2011 9:38 am

Trenutno je pauza..,odmaram "papke".., pig jocolor

Igraje zavrsena Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Headhunter - Redemption ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: Headhunter - Redemption ( Ps2 )   Headhunter - Redemption ( Ps2 ) Empty

[Vrh] Go down
 
Headhunter - Redemption ( Ps2 )
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Headhunter ( Ps2 )
» RED DEAD REDEMPTION Ps3
» K: Red Dead Redemption i Heavy Rain
» RED DEAD REDEMPTION: Undead Nightmare Ps3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Svijet gaminga :: Recenzije :: Zoks Zona-
Forum(o)Bir: