Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 SILENT HILL - Origins ( Ps2 )

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6027
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: SILENT HILL - Origins ( Ps2 )   SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Emptysub oľu 12, 2011 10:35 am


SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) SILENT-HILL-ORIGINS-Front-Cover-763


English,Franc.,Ital.,Deutsch,Espanol

Noc,kisa,magla,kamion Mak,kamiondzija Travis Grady,razgovara na radio stanicu s drugim kamiondzijom..,kad u tom trenu djete ( Alessa ) u kisnoj kabanici pretrcava cestu i padne...,Travis koci,slepa se zanosi i uspjeva stati na mokroj cesti..,izlazi iz kamijona i u ljevom retrovizoru ugleda zensku siluetu ( Dahlia Gillespie )..,okrene se nema ista ? Jope pogleda u retrovizor..,jope zena ? Travis se uplasi i brzo se sabere jer vise nije vidijo zenu u retrovizoru.
Ispred kaminona ugleda djete i zove ga..,djete pobjegne..,Travis ga zove..,vrati se nazad.

Travis hoda cestom i dolazi do table na kojoj pise poznati naslov: "Dobro dosli u SILENT HILL "..,a svi koji su igrali igre Silent Hill znaju sta znaci zakoraciti u S.Hill. Surprised Shocked affraid

Travis dolazi pred kucu u plamenu..,s desne str.kuce,jope lik iste zene i cuje krik djeteta koji dolazi iz kuce..,ulazi u gorucu kucu punu dima ima mali koridor kud moze da prolazi,penje se uz stube,kad se je popeo,stube propadaju..,dolazi u sobu u kojoj je znak Pentagram,svjece u krugu izgoreno djete..,Travis ga uzima i isnosi iz kuce..,u daljini se cuju polic.sirene..,Travi doziva pomoc i pada u nesvjest.

Budi se na klupi ( Silent Hill ),cudi se otkud tu ? Uzimlje kartu i ide k Hospital da pronadje djete koje opeceno i da vidi kako je..,dolazi u bolnicu..,tajac..,nidje zive duse..,kod lifta pronalazi Dr Kaufmann ( razgovara s nj.)...

Travis nema oruzje..,vec gole sake ( L1 + X,X ili X,X,X ), ovu kombinaciju ce morati da isproba na jadnoj med.sestri,kad padne na pod,onda je dokrajci nogom ( X ),ako ne jope ustane itd,i onda treba vise puta sakama da bude ucmekano,ova opcija moze da posluzi za uvjezbavanje,ali gdje ih je npr.dvoje,kad 1-nog oboris moras brzo da ga dokrajcis na podu..,ovdje pronalazi cekic ( 2,5 kg - omanja maca ) ( oruzja se trose - - gdje je tu logika ),inace ovo vredi za ostala oruzja,a tu su predmeti koje Travis moze da baca: Televizor,toster,boce itd.Jope logika kako nosi npr.televizor,pa da je i portabl i ostale predmete
Tu je sprecavanje iznenadnih / obrambenih napada,kad treba odredjeno dugme stiskati ( vec vidjeno )

Soba ( 25 ),unutra je veliko ogledalo,Travis..,taman kad je htijo izaci..,u ogledalu ugleda Allesu,Alessa stavi dlan na ogledalo na kojem ostane otisak od krvi,Travis stavi svoj dlan na to mj.i sva okolina se promjeni u krvave zidove i hrdjave,sad moze da ulazi / prolazi kroz vrata koja u prije bila zakljucana ili da pronadje predmete itd.Zato kad god Travis zakrene glavu u nekom smjeru,obavezno pretrazi pazljivo to mjesto !

Eham Room: ( "Dr.Travis" / Anatomija ? ),u kojoj je plasticna med.lutka kojoj fale unutarnji organi,koje treba pronaci i postaviti i dobiju se ( 2 ) plasticna oka ( vrata),koja se nemoze uzeti s one strane na kojoj se slazu djelovi,vec s gornje ( glava )

Itd..,itd. E.., dalje nema,koga interesira nek nabavi igru i sam sazna uzivo bez prepricavanja tongue Very Happy

Igra izaziva vec strah negoli prethodne,jer nema vatreno oruzje ili oruzje koje se ne trosi itd,jer se osjecas neigurno goloruk,a i tu su napadi iznenadjenja kad prodjes kroz vrata samo te napadne...,nema niti malo opustanja.A predmete / dokumente itd.je dosta tesko naci jer nemaju pomoc blinkanje ko u nekim igrama,vec se mora ( doslovno ) milimetar po milimetar pretrazivati i gdje se najmanje nadas tamo nesto pronadjes.
Vatreno oruzje ima,ali poslije.

Moze me kontaktirati,a igra se trenutno igra i neznam kad cu je zvrsiti ?
[Vrh] Go down
AlexY
Moderator
AlexY


Broj postova : 238
Karma : 5121
Join date : 11.01.2011
Age : 34
Lokacija : Split (Plokite, blizu Crasha!)

SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: SILENT HILL - Origins ( Ps2 )   SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Emptysub oľu 12, 2011 12:34 pm

Kao vrsni SH entuzijast, recenzija je koma (toliko spojlera o uvodu i krivih informacija, no dobro), ali neću previše sudit. Razz

Važno je napomenuti da je PS2 port nešto slabiji grafički nego PSP original (koliko god to čudno zvučalo) i ima bugova i problema sa svjetlom; ponekad je premračno, ponekad preosvijetljeno.

A vatrenog oružja ima, samo nema toliko metaka kao u ostalim SH-ovima. Što i nije toliko loše.
[Vrh] Go down
http://fffan.blog.hr
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6027
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: SILENT HILL - Origins ( Ps2 )   SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Emptysub oľu 12, 2011 1:22 pm

Kakve krive informacije ?Ovoje samo uvod ( preprican ),na preskokok,nije citava igra.Ako se odnosi na informaciju o ovatrenom oruzju,naravno da ima,ta informacija ima i knjizici !Naravno da je na nekim mjestima premracno itd.ali kamere na nekim mjestima malo pokazuju,npr.u prvom licu,nekad pomogne ( L1 )
Zato treba igrati igru,a ne citati prepricano !

Grafika nema veze samo s konzolom,vec i kakav tv imas koliko piksela i brzina,( zavisi dali PSP igras spojen na tv/monitor ? ),npr. ja ti imam tv.kupljen u njemackoj koji prikazuje posebne sjene u igri.Jer smo pitali koji tv-e je najbolji za igre i trgovac nam reko da je to ovaj tv-e

Pa napisi svoju verziju recenziju S.Hilla,pa da drugi koji su je igrali recu koliko je sto tocno Exclamation
[Vrh] Go down
AlexY
Moderator
AlexY


Broj postova : 238
Karma : 5121
Join date : 11.01.2011
Age : 34
Lokacija : Split (Plokite, blizu Crasha!)

SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: SILENT HILL - Origins ( Ps2 )   SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Emptysub oľu 12, 2011 2:27 pm

Iskreno, TV s tim i nema puno veze - igra kao takva nema gamma namještanje (što ima u PSP originalu) nego je stavljena po defaultu na najniže kako bi se što lakše pokrili pixeli ostali od portanja. Modeli su dobili više poligona, što se najviše vidi na Travisu, ali i na Lisi koja izgleda dosta...drukčije. Ukratko, zbog manje rezolucije na PSP-u imali su više kreativnih trikova i nisu se trebali brinuti toliko o kvaliteti tekstura i modelima već su se fokusirali na optimizaciju enginea, učitavanja i svjetlosti - sa portom je obrnuta situacija gdje nisu stigli dovoljno testirati sve te elemente ali su uspjeli poboljšati modele. Ništa strašno, ali se primjeti.

A prije ili poslije ću napravit SH thread, sigurno, to mi je u planu.
[Vrh] Go down
http://fffan.blog.hr
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6027
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: SILENT HILL - Origins ( Ps2 )   SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Emptysub oľu 12, 2011 4:24 pm

Ja jos moram kupiti:

1.) Silent Hill 3
2.) S.Hill Shattered Memories

i ( Action Replay ) Ultimate Cheats - S.Hill 3...,o ovoj igri nista neznam,cjena joj je oko ( 40 € ) ,polovna
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6172
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: SILENT HILL - Origins ( Ps2 )   SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Emptysub oľu 12, 2011 9:32 pm

Zoks reca je do jaja.

Ja se samo čudim kako ti to sve popamtiš (pogotovo koje dugme za koju akciju)... mora da imaš šesto čula il istančano vizualno pamćenje... kako kažu vizalan tip. Very Happy

Ja od dvije stvari zaboravim tri. Ali sam zato nisam imao problema s vizualiziranjem i pamćenjem kod SH-a The Room.

Mali Walter Sullivan me progonio dugo u noć, u crnu snovitu košmarsku noć. affraid

SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Walter10

Od ostalih dijelova serijala sam igrao samo Homecoming, koji je zabavni park naspram ovog prvog.
Nadam se da će novi nastavak vratiti punokrvnost serijalu. Česi valjda znaju što rade. Samo da ne izađu iz paštete. Cool
[Vrh] Go down
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5378
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: SILENT HILL - Origins ( Ps2 )   SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Emptysub oľu 12, 2011 10:00 pm

sto se tice silent hilla mozda bi ga trebala opet pokusat zaigrat.
Sjecams e da sam imala dvojku za PC i da sam ga krenula igra,no cim su se pojavila bica
iz magle bilo je previse za moje srce.
[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6172
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: SILENT HILL - Origins ( Ps2 )   SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Emptysub oľu 12, 2011 10:37 pm

Harley drž se ICO-a. Jerbo kanit ćeš se svake nade kad zaigraš tu đavolju igru. What a Face

Ma šalim se, samo da se to ne odrazi na tvoje lajtmotive za crtanje, pa da dobijemo psihodelične izložbe u serijalima - Volume 1 -10.
Ili da počneš, umisto Popaja i vesele družine, crtat babe roge i ostala nakradna stvorenja, za strašenje zločeste djece. Razz


Zadnja promjena: duxqwe; ned oľu 13, 2011 10:19 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6027
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: SILENT HILL - Origins ( Ps2 )   SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Emptysub oľu 12, 2011 11:02 pm

Sinoc sam je poceo igrati dosao do bolnice,pa kroz bolnicu dok nisam postavijo ( 2 ) oka i vratijo se nazad do porte i save.
Poslije sam gledao "Balkanske Pink Pantere",1-an od nj.je odavde. I onda,"jutros",sam pustijo igru od pocetka,gledas,slusas igras,pauza i to napises ! Sto se tice dugmadi / imena itd,tu je knjizica ! Knjizica zlata vredi,a i na pocetku igre ima za komande..,ali bez prakse nista Question

Walter Sullivan - S.H 4 The Room..,( 5 ) maceva koji su jako bitni u igri,ako znas gdje ih upotrebiti,manje te progone oni duhovi.Npr,onaj prvi mac nevadis iz onog lika,vec kad drugi put dodjesonda ga izvadis itd..,a na kraju ti trebaju samo ( 2 ),ja sam je 10-tak puta puta igrao igru,sad bih je "mogo" odigrati zmireci.
Ovisi kako igru odigras / zavrsis ( meni se dogodilo ) da se je mali Valter pojavijo ) ko silueta ) na vratima sobe kad se igra zavrsi.
S.Hill 4 je u njem.oko ( 4 -6 € ) - cista cjena bez postarine / poreza ( 18 / 18 + ),a dok S-Hiil 3 oko ( 8 € ) -cista cjena.nije mi jasno,jer je 4 izasao poslije 3 ?.

Imas ( 16+ / 18 / 18 + ) verziju,u prvoj nema toliko krvi,ali opet je brutalno,ova je ( 18 + ),svaki put kad ugazi u les samo raznosi krv na cipelama,ostaju otisci.

1.) S.Hill 2 ( ovu nisam,na Crash su rekli da je to ista verzija.
2.) S.Hill 2: Director's Cut ( 16+ ), ovu sam igrao,ima ( 18 +)
[Vrh] Go down
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6027
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: SILENT HILL - Origins ( Ps2 )   SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Emptysri oľu 16, 2011 11:16 am

Ostale djelove cu vise sazeto opisati,onako kako sam ja to radio u igri.inace sam igru zavrsijo i kao bonus se dobije razna garderoba / metalne "rukavice" s siljcima ( ubojite su ! ).Kad se pocne igra ponovno drugi put prije ulaza u krug bolnice popeti se uz metalne stepenice ( Post Office ) i uzeti kljuc ( Room 502 Key ) s praga pred vratima

U bolnici je upoznao Nurse Lisa Garland.

Alchemilla Hospital - Butchers

Moze se boriti ili izbjegavati,ja sam izabrao izbjegavanje nema ostecenja HP,pokupi predmete sto brzei idi dalje,ovi svezani pacijenti su vrlo nezgodni,izgledaju kao da hramlju i da su spori ali NISU,nesmijes mu se pribliziti jer skoci i uhvati Travisa nogami oko struka i tad se moraju pogoditi 1-na oznaka ( dugme ),ako fulas slijedi testiranje cija je glava cvrsca ( udarac glavom u glavu ),nakon toga ponovno se pojavi dugme,ako fulas izbaci "kiselinu" na Travisa,inace kiselinu moze da izbacuje ako si mu u dometu..,najbolje je trcati oko nj.i doci mu iza ledja i tad ga napasti ( ovo vredi ako je sam ),jer kad te primjete ispuste krik i svi koji su blizu dodju tu.

U Cedar Grove Sanitatium ce se pojaviti stvorenja svinje bez glave,koje isto tako izgledaju tromo,ali nisu,mogu da skoce,ali za nj.ima ljeka,uzmes predmet koji se baca ( R1 + X ),ali paziti na odstojanje,da ne skoci na Travisa,kad baci predmet punom snagom,brzo doci do nj.gdje mu je "glava" i ( x ) i end,Ne bacati plasticnu kutiju za boce i stolnu svjetiljku ( nema efekta ).Inace za dokrajciti monstrume se moze samo ako im stojis gdje im je glava,nazad ili sastrane nece da ga dokrajci,kad ga se srusi na pod ima se oko ( 3 sec ) da ga se dokrajci,ako ne ponovno ustaje,ali sad ga se moze napasti iz blizine jer nema opasnosti ako samo drzis tempo i nedozvolis mu da te napadne.

Poslije se pojavljuju ogromne svinje itd,ali to ce da bude na ulicama i samo ih obidjes u sirokom luke trceci njih i pacijene,ali paziti da ne trcis stalno jer se umori,mozes da popijes energetski napitak,ali nj.nema puno u igri,ja sam ih pronasao svega ( 7 ) neznam koliko ih ima,odnosno na kraju se dobije stastistika ali nema koliko cega ima npr 0 / 5 itd.

Kad se pobjedi boss-a dobije se: Piece ima ih ( 4 ) + glavni dijo kojog se dobije pred kraj i piramidu se mora sastaviti da s 1-ne strane budu simboli koji imaju krug itd.da bi se umetnulo piramidicu treba staviti kursor kod vrha piramide,ako na sred nema efekta.

Igru sam zavrsijo bez upotrebe vatrenog oruzja,osim za boss-ove tako da sam municije imam i previse,AK je zakon iako sanzer ima ( 18 ) metakaza repetiranje oruzja ( R1 + dolje ),upotrebio sam ( 5 health Drink, 1 First aid kit i 2 Ampule ),samo ako izbjegavas borbu gdje je to moguce se moze proci bez ostecenja,jer kad udjes u sobu i tamo obavis zadatak,umes kluc,ukljucis sklopku itd.kad se ponovno izadje iz te sobe vise nisu oni monstrumi isti tu,moze ih biti manje ili vise,a skoro uvijek ti je ostavljen prolaz do vrata da pobjegnes ! A sto se tice predmeta itd.u toj prostoriji,nebrini jer kad slijedeci zadatak obavis ti monstrumi vise nece biti tu vec ce se biti tamo gdje treba da ides,a ovdje moze biti cisto il neki manje opasni monstrum kojeg izbjegavas i kupis predmete !

Hladna oruzja su trebali da imati opciju kad se ostete ( nemoraju ba dudu ostecena ) da se mogu npr.baciti na monstruma,ovako u borbi ostanes bez nj.s gole sake jer nemas vremena uzeti drugo

Igram igru jope,zanima me sto ima u sobi ( 502 ? ),odnosno dali ce dobiti jos sta bonus kad je jope zavrsim ! ?


A je To. pig pig

[u]Nakon sto se igra vise puta odigra do Riverside Motel do sobe za koju treba: Room 502 key,ovdje je kraj igre i nakon toga se dobije bonus stvari !
Moze da se neulazi u sobu 502 i da se igra igra do kraja.

1.) Moon Gauntlets - "Rukavice",vrlo ubojite !
2.) Costumes
3.) Tesla Rifle
4.) Night Vision Goggles - igra izgleda kao Tom C.S.Cell.


Zadnja promjena: Zoks; pet oľu 18, 2011 6:42 am; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6172
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: SILENT HILL - Origins ( Ps2 )   SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Emptysri oľu 16, 2011 11:29 am

Oho, pa mi imamo i Walkthrought.

SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) A-je-to
[Vrh] Go down
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6027
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: SILENT HILL - Origins ( Ps2 )   SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Emptysri oľu 16, 2011 11:39 am

Junge,pa ti mene "spijuniras" Very Happy ,taman sam neke korekcije unosijo i da provjerim kad foto od ona ( 2 ) "majstora".
Mogo bi biti "korak po korak "
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6172
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: SILENT HILL - Origins ( Ps2 )   SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Emptysri oľu 16, 2011 11:44 am

Ma samo dežuram malo. Razz

Usput, primjetio sam da kad ideš editat prijašnji post da stisneš botun quote ili ti ga citiraj... ne, trebaš kliknuti na edit (botun do), pa urediti svoj post, u protivnom se dešava da sam sebe citiraš... i onda se dogodi mali spam (copy a large amount of text). Kuiš... Wink

P.S. Bolje korak po korak nego dvokorak. Basketball
[Vrh] Go down
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6027
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: SILENT HILL - Origins ( Ps2 )   SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Emptypet oľu 18, 2011 8:24 am

Konnen Sie mir hilfen ? Es ist nicht meine Schuld. Bitte verstanginen Sie die Polizei.

Wollen Sie Bitte... scratch
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6172
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: SILENT HILL - Origins ( Ps2 )   SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Emptypet oľu 18, 2011 10:57 am

Hahaha, ovdje sam trebao doskočit google prevoditelju...

On kaže ovako:
Možete li mi pomoći? To nije moja krivnja. Molimo verstanginen policije.
Molim Vas


Sad koliko sam povatao konce... ovo sa policijom nisam baš, al dobro.

Btw sviđa mi se tvoja profilna slika... kako je krenulo još malo pa ćeš i pentagon hackirat. Razz
[Vrh] Go down
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6027
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: SILENT HILL - Origins ( Ps2 )   SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Emptypet oľu 18, 2011 12:40 pm

Bitte verstandigen Sie die Polizei - Molim Vas,obavjestite policiju.

Da si vatao svabicu umjesto konaca prevod bi bijo tocniji,a ne google koji jos ispadne komican Laughing

Ja nemam ugradjen Hr.program u kompu i neraspoznaje mi Š,Đ,Č itd.odnosno na tastaturi ih i nemam,pa je isto teks nerazumljiv kad mi netko posalje podatke za narucene igre.Ili na forumu gdje pise posalji,pise PO ( ovdje je neki upitnik naopako s crticom na nj. ) ALJI itd. Exclamation

Znaci moj je zadatak napad na Pentagon,a tvoj na svabicu Wink

Zapisi u rokovnik ( za barenje svabica ) !

Gospodja - die Frau
Gspojica - das Fraulein
Kako ste? - Wie geht es Ihnen ?
Hvala,vrlo dobro,a vi ? - Danke,sehr gut,und Ihnen ?
Radujem se sto sam vas upoznao. - Es feut mich, Sie konnenzulernen.
Govorite li...njemacki ( engleski ) ? - Sprechen Sie...Deutsch ( Englisch ) ?
Recite mi svoje ime i adresu / mob.. - Sagen Sie mir Ihren Namen und Ihre Adresse / mob.

Za ostalo korisi ruke i noge
Wink scratch

Post..,odmah obrisati nakon sto prepises upustvo zbog bolje polovice i mira u kuci lol!
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6172
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: SILENT HILL - Origins ( Ps2 )   SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Emptypet oľu 18, 2011 11:44 pm

Hahaha, dobar tutorial za galebarenje.... Very Happy

A evo da ne ostane na tvom davanju, ovaj savjetovanju, ja ću ti reći da ako imaš windows xp, da imam rješenje za tvoj problem i kvačice.

Postoji jednostavan program...
da ne offtopicujemo temu piši mi na e-mail. Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Re: SILENT HILL - Origins ( Ps2 )   SILENT HILL - Origins ( Ps2 ) Empty

[Vrh] Go down
 
SILENT HILL - Origins ( Ps2 )
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» SILENT HILL 3 ( Ps2 )
» SILENT HILL: Homecoming Ps3
» Dragon Age i Silent Hill fan filmovi
» SILENT HILL: Downpour 3D UNCUT
» A.C:Origins PS$4

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Svijet gaminga :: Recenzije :: Zoks Zona-
Forum(o)Bir: