Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 Nostalgija za ( Ps1 ) igrama !

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6034
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

Nostalgija za ( Ps1 ) igrama ! Empty
PostajNaslov: Nostalgija za ( Ps1 ) igrama !   Nostalgija za ( Ps1 ) igrama ! Emptypet oľu 18, 2011 8:36 pm

DINO CRISIS 1,nedostaje mi Regina,Rick,Gal i Dr.Kirk,u oj sam igri zapo nikako nisam znao kako da rjesim da Pleranthodon ne baci Reginu u veliki ventilator.? Tad nisam imao komp.,pa mi drugar skinuo rjesenje i donijo i dodjem gdje pise stisni dugme D - Pad ???? Otvorim start / select,controller nema nigdje da pise dugme D - Pad ? Ma bezbroj puta sam probao ali jok,pritiskao sa svakakve kombinacije dugmadi i 1-nom potrefim slucajno kombinaciju,ali trebalo je sad doci do Box,za save,mogu je napasti Velociraptori i ubiti,pa nes uspjeti pogoditi kombinaciju,ali srecom,osim premicanja kontejnera s dizalicom nije bilo problema iako smo dzaba spasavali Toma.

D.CRISIS 2, Dylan / Regina je bila puno laksa za igranje + combo pa se vise poena dobije za kupovanje oruzja i municije itd.+ bonus pogodak kad se Lizard sprema da skoci i napola skoci onda pucas...,i na kraju pobjediti Giganosaura,paljenjem plamenika + pucanje.

SILENH HILL,Harry,Cheryl,Cybil,Dahlila,Kaufmann itd.
Zagonetka / pjesmica - klavir = SILVER MEDALLON o gavranu i pelikanu ( ako me sjecanje nevara ) ! ?

RESIDENT EVIL 1.npr. kad se bori s onom zmijom na katu,ja sam nekoliko pua probao da joj ne dopustim da ih ujede i da je ubijem,ali nemoze,dok ih ne ujede / poison,tek tad zmija pobjegne u rupi i mozes izaci iz sobe i brzo dolje do protivotrova.

RESIDENT EVIL 2 - Disc 1 / Disc 2.Claire / Leon.Raccoon City,ovdje ima onaj monstrum dzin u zelenom kaputu ( imena se ne sjecam),kojeg nems "ubiti",samo pane i jope utane i ispusti neki predmet,moras mu pobjeci itd.

RESIDENT EVIL 3 NEMESIS,Jill / Chris,ovaj nastavak mi je nadrazi ! One Zombie navuces sto vise gdje je bacva s gorivom i 1 metak i gotovo ! I u igri su bile kombinacije za borbu,izbjegavanje napada itd.npr.kad pred P.Station se boris s NEMESIS ( a i nemoras,mos pobjeci u P.Station ) i zbjegnes napad,Jill klekne na 1-nu nogu i onda mozes brze pucati iz pistolja itd.
A tu je i mix baruta A+A+A = municija za pistolj,A+A+B = m.Pistolj.A+B+B Mun./ pumparica,B+B+B m./pumparica.C +C+C = kolt, granate: zapaljive,za smrzavanje i kiseloina. Za NEMESIS je najb.komb. freze - flare ( kalis ga ) ! Ali za Assault Rifle nisam znako kojim mix puder se dobije ( 5,55 mm.? ),odnosno dali se uopce moze napraviti ! ? Kad se igra zavrsi,dobije se oruzje i kljuc od sobe gdje ima uniformi itd.

SYPHON FILTER 1 nisam igrao
SYPHON 2,G. Logan / Lian Xing,ona je ubijena u ovom nastavku
SYPHON 3,grafika puno bolja

EVIL DEAD - Fistful of Boomstick,u igri se od pecurki pravijo benzin za motorku,nije ko u ( Ps2 ) da ga ima negraniceno !

NIGHTMARE CREATURES,Ignatius / Nadia,igru nisam zavrsio.To je trebao biti Boss ( 4 )Koliko se sjecam teksta prije pocetka tog Lv..., Andrew Crowley ispija otrov na krovu itd. i onda odozgo skoci dolje montrum ima krila,udara iz skoka nogami izbliza "rukami"..,i iz blizine mu s sjekacom odsjecem "glavu" i ostane sam ta lobanja,ali igra i dalje traje ? Tek sam prije god.dana trazijo na youtube i nasao kako..,nikad se nebih tog rjsenja sjetio da ga treba udarati po glavi ?

DIABLO , imena se nesjecam ( 2 M i 1 W ) ? Igraje odlicna,kombinacija magije i hladnog oruzja,najsipaticnije "moje" cudoviste je Golem,kad ih je puno,pozoves ga i on se mlati njima.
A kad se igra zavrsi,moze se sva oprema,oruzje,zlato prenjeti ako nastavis igru..,se onda ih tamanis ko od sale !

TOMB RAIDER 1 i 2 nisam igrao,ali sam je djelomicno upoznao u T.Raider Anniversary - Collector's Edition,gdje bilo prikazano djelove iz igre itd.
TOMB RAIDER 3,ovaj nastavak mi je najbolji !
TOM RAIDER - The Last Revelation,ovdje Lara ostala zatvorena u piramidi,neznam koji je nastavak i sta se dogodilo s Larom Sad ,ako netko zna naslov nek napise !
TOMB RAIDER Cronicles

BLADE,bolji mi je prvi dijo nego 2

SOUL OF THE SAMURAI.Kotaro / Lin,super igra

NINJA....

PANZER FRONT isto superiska igra rat tenkova..,puno puta sam je igrao !

HOGS OF WAR..,koja koma igra i komentar izmedju svinja ! Ali igra je viteska,naprije ti gadjas,pa on..Kad mu postavid dinamit tik do nogu i imas ( 3 sec.) da pobjegnes,ili opcija kad dodjes do nj.i razoruzas ga,i kad dodje red na nj.on nema s cim ifd,itd.

SHEEP DOG AND WOLF isto koma igra,kradja ovaca raznim lukavstvima,kamuflazama,npr.kad kojot uzme frulu i odvede psa do da stane na dugme i na glavu mu pane stjena i onda moras sprintati ba uzmes ovcu itd.
A onda u sljedecoj misiji opet dobijes frulu i cim kojot zasvira,pas se pojavi kod kojota i uhvati ga za gusu,udari sapom po glavi i mase glavom..,kao nes me ponovno namagarciti i sutne ga na polaznu tocku !
Ovdje su one mine koje se mogu deaktivirati i onda bih odnijo i postavio na stazu kud prolai pas,ali moras pobjeci daleko da te pas ne ulovi,a pas sav pocrni od bombe lol!
A igru nisam zavrsio nisam znao kako se treba rjesiti da se ono dugme pomjera prema naprijed i gdje je onaj "Jeti" ?
To je misija gdje su oni topovi i moras ih pomjerati + cjevi da bi pogodijo ose i otjerao psa i uzme ovcu i nosi je u dvorac gdje taj "Jeti"

CRASH BANDICOOT 1,2.3..,TNT i NITRO..,bam.
Ima onaj nastavak za 1 - 4 Player,ovaj mi je bijo najzanimljiviji,ali jako tezak je se ima TIME i odaberes 1-nog i samo se bacas one kutije,TNT,a od nitro bjezi..,itd,itd..,YOU WIN / YOU LOSE !

CLOCK TOWER 3,slicno ko u S.HILL - Origins,kad dodirne onu "masku" ili nesjecam sta je bilo na stolici ! ?, gore u sobi,onda je opsjedne demon itd.

RED ALERT 1 i 2 nisam ljubitelj ovakvih igara i nekupujem vise takav zanr

WORCRAFT,zanimljiva igra,sjecenje stabala,zauzimanje rudnika,pravljenje baraka,pilana,brodova itd.ali nisam ljubitelj ovakvih igara.

Bilo je joos igara ali se nekih nesjecam,a ko bi to sve popiso,ovako ove najjzvucnije ( baram tako ja mislim ) ! O ukusima se neraspravlja !

Kao sto se more primjetiti na svim mojim oglasima NEMA sport igara ( nikvog tipa ) nisu mi interesantne.

Valjda sam koliko toliko tocne informacije napisao scratch ,puuno je vremena proslo,dobro je da se toliko sjecam,ali tad nisam imao toliko igara,pa sam ih igra i podosta puta,i jos su mi slike nekih od nj. pred ocima !



[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6179
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Nostalgija za ( Ps1 ) igrama ! Empty
PostajNaslov: Re: Nostalgija za ( Ps1 ) igrama !   Nostalgija za ( Ps1 ) igrama ! Emptysub oľu 19, 2011 12:07 am

Ehojj, moj Zoki malo ljudi ode obadaje sportske igre.

Premda nam ne gine jedan turnir na PES-a. A kad smo već kod PSOne kralja mogli bi i na Fifu98, tu je bar lako dat gol s centra. Razz

Od svojih ponosnih dana sjećam se Metal Gear Solida, Crash Bandicoot-a, Medievil-a, Dino Crisia, Tomb Ridera... uglavnom imam malo rupa u sjećanju iz tog perioda... Embarassed
Moje krivo (kratko) pamćenje.

Nostalgija za ( Ps1 ) igrama ! Medium_medievil_psone
[Vrh] Go down
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6034
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

Nostalgija za ( Ps1 ) igrama ! Empty
PostajNaslov: Re: Nostalgija za ( Ps1 ) igrama !   Nostalgija za ( Ps1 ) igrama ! Emptysub oľu 19, 2011 10:40 am

MEDIEVIL,sam potpuno zaboravijo Idea a 1-ino cega se sjecam iz igre kad mu je ona ticurina odnjela lobanju u svije gnjezdo i da se je morao popeti do nj. scratch

GOTIC [ Deutsch ],igra sam je laptopu ( 1 GB ),i jos ( 5 - 6 ) ( PC - i ) igara,neigram ( PC - i ) igre..,ljen sam instalirati,deinstalirati,predugo to traje,ovako disc u konzolu i igraj.
Vec ja neko vrijeme razmisljam o ( Ps3 ),to mi i sestra predlaze jer ( Ps2 ) igre dosta tesko prodati.
[Vrh] Go down
AlexY
Moderator
AlexY


Broj postova : 238
Karma : 5128
Join date : 11.01.2011
Age : 34
Lokacija : Split (Plokite, blizu Crasha!)

Nostalgija za ( Ps1 ) igrama ! Empty
PostajNaslov: Re: Nostalgija za ( Ps1 ) igrama !   Nostalgija za ( Ps1 ) igrama ! Emptysub oľu 19, 2011 12:30 pm



Kain is deified.

Issssssuuuuuuuuuuuusssssssssseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, taj intro, ta igretina, taj scenarij, taj voice acting, ta mjuza, isssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuussssssssssseeeeeeeeeeeeeeee. Rijetko koje igre dosegnu takvu...takvu savršenu koegzistenciju svih elemenata. Legacy of Kain serijal je prejeben.
[Vrh] Go down
http://fffan.blog.hr
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6034
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

Nostalgija za ( Ps1 ) igrama ! Empty
PostajNaslov: Re: Nostalgija za ( Ps1 ) igrama !   Nostalgija za ( Ps1 ) igrama ! Emptysub oľu 19, 2011 1:03 pm

Pa da i to sam zaboravijo,svaka cast sto si me podsjetio cheers

LEGACY OF KAIN - Soul Reaver,stvarno je super igra,igro sa i 2 ( PS2 ) pre ( 2 god.)

BLOOD OMEN - Legay of Kain,u ovoj igri sam probao pustiti da Kaina otruju i brzo teleport do onih pecina gdje se moze dati krv,dobiju se razni predmeti..,mislio sam da ce se nesto dogoditi ako mu dam zatrovanu krv..,ali nista,pokuso sam nekoliko puta..,nista.,a i na ( Ps2 ) sam igrao nastavke u iso vrijem kad Soul Reaver jer su igre povezane ( Raziel / Kain )
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nostalgija za ( Ps1 ) igrama ! Empty
PostajNaslov: Re: Nostalgija za ( Ps1 ) igrama !   Nostalgija za ( Ps1 ) igrama ! Empty

[Vrh] Go down
 
Nostalgija za ( Ps1 ) igrama !
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» konzola sa več ugrađenim igrama
» Jel ko za druzenje u online igrama?
» Modul 8 (Emisija O Igrama)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Sony PlayStation :: PS igre-
Forum(o)Bir: