Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 Skidanje sa rapida,megaupload-a,fileserva....

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
smartbox
n00b
smartbox


Broj postova : 6
Karma : 4751
Join date : 08.04.2011

Skidanje sa rapida,megaupload-a,fileserva.... Empty
PostajNaslov: Skidanje sa rapida,megaupload-a,fileserva....   Skidanje sa rapida,megaupload-a,fileserva.... Emptypet tra 08, 2011 1:18 pm

Evo jedan savjet za skidanja sa servera tipa rapishare,megaupload,fileserve..... bez klikanja i cekanja,
1)korak skinete program cryptload
2)korak u njegovom settingsu postavite skidanje 1 po 1 file
3)korak moze i bez njega, svi oni koji imaju neki premium account mogu upisati podatke za dotični, a ako nemaju skidaju sve free
4)korak na željenoj web stranici gdje imate linkove za vašu igru ili nešto drugo odaberete ctrl A i ctrl C (sve selektirate i sve kopirate)
5)korak importirate u cryptload sve što ste kopirali i program sam prepoznava razliku između linkova i teksta web stranice i dodaje na listu skidanja vaše linkove, i tako na isti način možete ubaciti brdo toga, a program sam vodi brigu o skidanju, uglavnom ima tu još razno raznih mogućnosti.....


za početak ovoliko
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6151
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Skidanje sa rapida,megaupload-a,fileserva.... Empty
PostajNaslov: Re: Skidanje sa rapida,megaupload-a,fileserva....   Skidanje sa rapida,megaupload-a,fileserva.... Emptypet tra 08, 2011 3:21 pm

Svaka čast!!! alien

Ja sam, dok sam još skidao upakirane stvari, koristio jdownloader.

Dobar program kojem samo uneseš linkove zip datoteka i on ih sam skidao tj. odbrojava do početka novog skidanja ako nemate premium account.
[Vrh] Go down
my_SQL
Beginner
my_SQL


Broj postova : 33
Karma : 4627
Join date : 10.09.2011
Lokacija : Kaštel Kambelovac

Skidanje sa rapida,megaupload-a,fileserva.... Empty
PostajNaslov: Re: Skidanje sa rapida,megaupload-a,fileserva....   Skidanje sa rapida,megaupload-a,fileserva.... Emptypet oľu 02, 2012 8:58 am

Ja koristin jdownloader, i zadovoljan san sa njin. Nije sad da san neki fan čekanja (nisan, al mi ne smeta), ali briga me, mogu pričekat malo.
Ali evo sad otkad je došla ACTA, SOPA, PIPA i te gluposti, ne skidan puno...
[Vrh] Go down
alfa166
n00b



Broj postova : 9
Karma : 4418
Join date : 05.03.2012
Age : 52
Lokacija : Istočno od raja

Skidanje sa rapida,megaupload-a,fileserva.... Empty
PostajNaslov: Re: Skidanje sa rapida,megaupload-a,fileserva....   Skidanje sa rapida,megaupload-a,fileserva.... Emptypon oľu 05, 2012 9:49 am

mipony je ok, imam account trenutno samo na netload, fileserve platio i nakon 2 dana uveli ovo novo sr..., tako da izgubio eure...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Skidanje sa rapida,megaupload-a,fileserva.... Empty
PostajNaslov: Re: Skidanje sa rapida,megaupload-a,fileserva....   Skidanje sa rapida,megaupload-a,fileserva.... Empty

[Vrh] Go down
 
Skidanje sa rapida,megaupload-a,fileserva....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Uvod u torrent i skidanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: PC :: Download-
Forum(o)Bir: