Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
ShadeHR
Beginner
ShadeHR


Broj postova : 32
Karma : 4762
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink Empty
PostajNaslov: Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink   Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink Emptysri svi 25, 2011 12:13 pm

Eto ako ima zainteresiranih za posudbu(moze i na duze razdoblje sa moje strane jer ipak se radi o MP orjentiranim igrama) ili eventualno za zamjenu javite se i stavite ponudu tu ili u P.M....(Killzone 3)Disk je lijepo ocuvan i ima svoju PS3 kutiju samo bez knjizice i covera a Brink je u savrsenom stanju sa kutijom i knjizicom. I ako ima zainteresiranih mogu obje igre za CoD:Black Ops.Ne zato sto su lose nego zato sto sam ovisnik o CoD-u.(dont judge me x))


Zadnja promjena: ShadeHR; ned ruj 04, 2011 5:43 pm; ukupno mijenjano 3 put/a. (Reason for editing : izmjene)
[Vrh] Go down
mateostankovic505
Beginner
mateostankovic505


Broj postova : 12
Karma : 4869
Join date : 08.01.2011
Age : 29
Lokacija : rebubliko broč

Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink Empty
PostajNaslov: Re: Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink   Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink Emptysub svi 28, 2011 8:40 am

nudim ti ja black ops
[Vrh] Go down
ShadeHR
Beginner
ShadeHR


Broj postova : 32
Karma : 4762
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink Empty
PostajNaslov: Re: Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink   Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink Emptyned svi 29, 2011 6:15 pm

Osmijeh od uha do uha x)...samo neznam jeli mislis na posudbu ili zamjenu ali kako god bilo meni odgovara...ako ti nije problem u P.M. poslat gdje bi se i kad mogli naci ili sto tebi vec odgovara...ja sam ti slobodan cijeli sljedeci tjedan
[Vrh] Go down
ShadeHR
Beginner
ShadeHR


Broj postova : 32
Karma : 4762
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink Empty
PostajNaslov: Re: Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink   Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink Emptypet ruj 02, 2011 6:44 pm

Eto samo da se vide promjene...bump x)
[Vrh] Go down
ShadeHR
Beginner
ShadeHR


Broj postova : 32
Karma : 4762
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink Empty
PostajNaslov: Re: Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink   Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink Emptypet stu 18, 2011 3:43 pm

Ako nije problem poslati ovo u Trash..Hvala Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink Empty
PostajNaslov: Re: Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink   Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink Empty

[Vrh] Go down
 
Posudujem/Mijenjam Killzone 3 promo i Brink
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mijenjam Killzone 2 za Uncharted ili samo kupujem
» BRINK
» Mijenjam torrent.hr za torrentleech!!!!
» Popis igara [NOVI NASLOVI!]
» Killzone 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trash place-
Forum(o)Bir: