Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 Deus Ex: Human Revolution

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
VorpalSoul
Beginner
VorpalSoul


Broj postova : 27
Karma : 4667
Join date : 02.09.2011
Age : 31
Lokacija : Split

Deus Ex: Human Revolution Empty
PostajNaslov: Re: Deus Ex: Human Revolution   Deus Ex: Human Revolution Emptysri ruj 14, 2011 5:38 pm

igra je predobra prisa san je Very Happy
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/user/TheCroDude1?feature=mhee
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6190
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Deus Ex: Human Revolution Empty
PostajNaslov: Re: Deus Ex: Human Revolution   Deus Ex: Human Revolution Emptypet ruj 16, 2011 11:14 am

Prvo iz protesta, ne htijući pročitati, zbog izbivanja s foruma. Rolling Eyes

Drugo, pročitajući, ostaje mi plakati što čovik koji zna recenzirat i pisat to ne radi više (bar ne na valjanim mistima). Crying or Very sad

Treće, kratak i jasan uvod, objektivno, s puno opisnih pridjeva, predočene radnje, uz sočnu augumenticijsku* prozaičnost teksta itd. itd, ali i odlična konklizija, kao i fore.

A ovu san jedva upeca, mislija san da se odnosi na video... Razz
AlexY je napisao/la:

Adam Jensen nije to tražio.
...
Nisam ovo tražio.

Ovo je GST forum tražio. I tražit će još.

*augumentacija (lat. augmentatio) umnoženje, umnožavanje, uvećanje, uvećavanje, pojačavanje, pojačanje; povišica, dodatak, povećanje
[Vrh] Go down
GoS
Administrator
GoS


Broj postova : 281
Karma : 5217
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Split (Lokve)

Deus Ex: Human Revolution Empty
PostajNaslov: Re: Deus Ex: Human Revolution   Deus Ex: Human Revolution Emptypet ruj 16, 2011 2:15 pm

odlicna recenzija..... mozda malo prenakrcana sa slikama i videima... ali tekst je VRH! Very Happy
[Vrh] Go down
Frank
Beginner
Frank


Broj postova : 46
Karma : 4578
Join date : 13.12.2011
Lokacija : Slavonija

Deus Ex: Human Revolution Empty
PostajNaslov: Re: Deus Ex: Human Revolution   Deus Ex: Human Revolution Emptypet pro 30, 2011 1:37 pm

Malo listao po vašem forumu i naletio na recu meni jako drage igre.
Svaka čast, jako dobro napisano. Very Happy

Da i ja podjelim svoje dojmove nakon što sam prešao igru (kopi/pejst s NL-a):
"Napokon samo završio igru (nakon što sam u istu ulupao cca 30-ak sati) i moram priznati da sam jako, jako zadovoljan igrom. Cijelo vrijeme sam imao osjećaj kao da igram stari dobri Deus Ex (što je veliki plus) i mislim da sam doslovno istražio sve što se dalo istražiti (rezultat istoga je to što mi je na kraju falilo 3 praxisa da nadogradim sve augmente). Igra mi je, osobno, GOTY i drago mi je što se čekanje isplatilo i svaka čast Montrealovcima što su bili dosljedni izvorniku.
Mogao bih napisati stranica i stranica dojmova, ali neću vas zamarati, ovo je jednostavno onakav dragulj igrače industrije koji će se svidjeti određenom (ipak ozbiljnijem) dijelu publike dok će ga ostatak, nezasluženo, ignorirati...

Samo ću se osvrnuti na par negativnosti navedeno u raznim recenzijama:
- Priča, nije na razini originala no onima koji nisu igrali isti možda bude malo zbunjujuća. Ipak, postavlja jako dobre temelje te, premda nema toliko šokantnih obrata kao oriđiđi, obiluje dubinom i moralnim pitanjima.
- grafa, solidna, ništa posebno... loša animacija likova malo kvari dojam (no ipak puno, puno bolje od originala ).
- atmosfera, odlična, mračna, cyberpunk, blade runnerovska.
- AI. glup... dok vas ne otkriju i izroštiljaju.
- soundtrack, bolesno dobar (ne mogu se naslušati Icarus teme), a glasovna gluma je sasvim solidna... odlična od strane Elias Toufexisa (Adama).
- bossovi, nepotrebni i točka. Tko kaže da su teški jednostavno NE ZNA IGRATI! Doslovno sam na istima trošio streljivo samo da oslobodim mjesta u inventoriju. A i svaki se da riješiti "pederskim" načinom (melee, typhoon).
Uglavnom, moja ocjena - 9/10."

Igru sam prešao još jednom... malo agresivnijim načinom (ali daleko bolji doživljaj je bio prilikom stealth pristupa) i nema sumnje, za mene GOTY koja je definitivno trebala (na nekim od ovogodišnjih nagrada) dobiti barem nagradu za najbolji soundtrack. Michael McCann je odradio fantastičan posao i vjerujem da je DE:HR tema postala prepoznatljiva čak i onima koji nikada nisu zaigrali igru.

Evo, igra je sad u Gameteci tako da nemate opravdanja da ne odigrate ovo remek djelo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Deus Ex: Human Revolution Empty
PostajNaslov: Re: Deus Ex: Human Revolution   Deus Ex: Human Revolution Empty

[Vrh] Go down
 
Deus Ex: Human Revolution
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» DEUS EX: Human Revolution
» Sid Meirer's Civilisation Revolution (PS3)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Svijet gaminga :: Recenzije-
Forum(o)Bir: