Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 MAFIA I I ( Ps3 )

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6005
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

MAFIA I I ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: MAFIA I I ( Ps3 )   MAFIA I I ( Ps3 ) Emptyčet lis 27, 2011 7:54 am

MAFIA I I ( Ps3 ) Mafia_10

[ eng.]

* Radnja je smjestena u 1940 - 55-tik god.u doba Empire Bay s izmisljenim gradovima koja slice N.Y.LA.Chikago,S.Francisko.Detroit itd.

Prica pocimlje tako sto Vito Scalett kako gleda svoj foto-album i pocne pricati da je rodjen na Siciliji 1925 god. u vrlo siromasnoj porodici te da su emigrirali u SAD,ali ni tamo nisu cvjetale ruze i bili bolji uslovi za zivot ( American Dream ).Tu Vito upoznaje Joe Barbaro koji mu postaje najbolji prijatelj i s kim 1-ne veceri odlazi u pljacku koja zavrsava djelomicnim neuspjehom,policijac hvata Vita a Joe ne.Vito je dobijo 2 mogucnosti da bira da ide na izdrzavanje kazne ili da ide u vojsku,odabrao je vojsku i poslan nazad na Siciliju.Nakon sto se je vratijo kuci na dopust ko veteran ,Vito saznaje da mu je otac mrtav i napustijo porodicu te ostavijo dug od 20 000 $ zbog cega mu ucjenjuju sestru.Vito srece Joe i ponovno pocimlje se baviti kriminalom skupljuci novce da bi vratio ocev dug i pomogao majci i sestri.Joe upoznaje Vita s Henry Tommasino koji je clan zlocinacke organizacije Alberta Clemente i Vito se pocne baviti ilegalnim poslovima da bi skupio novac ali je nakon nekog vremena uhapsen i osudjen na 10 god.zatvora i poslan na odsluzenje kazne u Federla Prison. U zatvoru upoznaje Leo Galante koji radi za zlocinackog sefa Franka Vincija, Leo ima svoj klan u zatvoru koji ga uce novim borilackim tehnikama.Vito je odradio neke poslice u zatvoru za Galantea a on mu je zazuzvrat sredio smanjenje kazne.
Poslije ce se Vito baviti sve kriminalnijim i bolje placenim poslovima, kineskom mafijom i drogom do narucenim likvidacijam itd..

MAFIA I I ( Ps3 ) Mafia210

- Kradja automobila,mogucnos otkljucavanje s alatom ili razbijanje laktom stakla na vratima,ovo je brze ali se mora paziti na karti da nema negdje policije,ako ga primjete mozes stati i platit kaznu ili bjezati ali je to izuzetno tesko ako nemas brzi auto od policije + potjernice koje se pojave tako da ni promjena automobila ne pomaze.Najbolje je koji bas nije blizu ceste.Auze mozes odvesti kod mehanicara i promjeniti tablice,boju,felge itd.A mozes ih odvesi na auto-otpad i spresati i dobiti 400 - 430 $,npr za obicni auto se dobije 427 $,a za Kamijon MAK 400 $ ? 1-ino se nemoze spresati kamijon-hladnjaca jer zapinje kistra i nemoze uci u presu.Naravno presa sluzi za neke druge stvari ako imas prtljagu u gepeku...
Auto ima 3 rado stanice s mjuzom: rock and roll,big band,rhythm and blues i doo-wop s Chuck Berry,Zhe Everly Brothers,Dead Martin itd. te reklamame i izvjestaji s frontova iz Europe.

- Oruzja: Thompson,Colt 1911,pumparica i Remington 870.
- Oruzje iz drugog s.rata: MP 40,M3,MG 42 i Beretta 38.

MAFIA I I ( Ps3 ) Mafia211

- Derek's Office: Ovdje sam se najvise zadrzao jer nisam nikako uspijo srediti bossa u hali koji baca zapaljive flase zbog toga sto sam mislio da se i ona 2 covjeka isto pojavljuju nakon nekog vremana ko ova 2 sto dolaze odozgo.Pokusao sam uci autom ali su ga ucmekali dolje,pokusavao sam 15-estak puta i nije islo.Morao sam ici na game ower i otici kupiti granate / gasolin flask i kad sam se vrnu onda sam otisao ispod njega i sredio onu dvojicu + dvojicu koja dodju odozgo. E onda sam ja njemu podkurio s zapljivim bombama pa da vidi kako je to + granatama i sredijo Razz

Prodana !
_____________________________________________________________________________________

- Oznaku za dolar ne upisuje,upisalo je S ?


Zadnja promjena: Zoks; ned lis 30, 2011 2:43 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

MAFIA I I ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: Re: MAFIA I I ( Ps3 )   MAFIA I I ( Ps3 ) Emptyčet lis 27, 2011 6:01 pm

Igra je trebala biti potencijalni hit i punkrvni naslijednik prethodnika. Međutim pala je na djelovima linearne priče (bez side questova i prave slobode jedno sanbox žanra), zamornih vožnji s jednog kraja grada na drugi i "šablaoniziranog" gameplaya.

Od igre sam nažalost odustao. Da se razumimo Mafia II je vrijedna igranja, ali mene nije impresionirala i između ostalog, ražalostio me sustav tabačine i šore u zatvoru. Čitavo vrijeme dok je u čuzi, Vito se probija do "povlaštenih" preko borbi. Čovjek bi reko da igraš Tekken. Razz
[Vrh] Go down
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6005
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

MAFIA I I ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: Re: MAFIA I I ( Ps3 )   MAFIA I I ( Ps3 ) Emptypet lis 28, 2011 10:20 am

Tom ili Vito Arrow

A JE TO Exclamation
[Vrh] Go down
Sponsored content





MAFIA I I ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: Re: MAFIA I I ( Ps3 )   MAFIA I I ( Ps3 ) Empty

[Vrh] Go down
 
MAFIA I I ( Ps3 )
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Svijet gaminga :: Recenzije :: Zoks Zona-
Forum(o)Bir: