Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 inFAMOUS [ Full Version ] ( Ps3 )

Go down 
Autor/icaPoruka
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6005
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

inFAMOUS [ Full Version ] ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: inFAMOUS [ Full Version ] ( Ps3 )   inFAMOUS [ Full Version ] ( Ps3 ) Emptypon stu 14, 2011 1:36 pm

inFAMOUS [ Full Version ] ( Ps3 ) Infamous_Object_1260214180

[ eng.]

* Radnja se zbiva na 3 odvojena otoka,vi ste Cole MacGrath posebni dostavljac na biciklu i poslani ste od strane anonimnog kupca da dostavite paket u Historic District, paket sadrzi ray sfera koja se aktivira i srusi 6 stanbenih blokova Empire City,nakon cega gradom zavlada nepoznata epidemija. Ali 1 covjek je prezivijo i zauvijek se promijenio i nasao se na sred kratera neznajuci sta mu se dogodilo. Dobijo je elektricnu energiju i super moci te se hramajuci uputio k Trish. Protiv Cola se digao citav grad ukljucujuci Trish cija je sestra ubijen u eksploziji. Cole i Zeke pokusavaju pobjeći u karantenu koja se nalazi na krovu u na kojem je Zeke pronasao utociste i zastitu od kaosa koji vlada na ulicama koje kontroliraju razne bande,Reaperi,Dustmeni I Frist Sons koji su naporuzani s AK,snajperima i RPG.
Cijelo podrucje ostalo bez elektricne energije,1-ina energija je preko agregata tako da cete morati saci u kanalzaciju da biste aktivirali glavni generator i tako povratili elektricnu energiju u dijo grada,vas je zadatak da polako oslobadjate dijelove garada. Tako da cete pomagati policiji u obrani punktova,nekih objekata i pracenje zaroblenika do zatvora,brzinsko utrkivanje po zgradama i ukljanjanje spijunske opreme do aktiviranje satelita koje sluze za komunikaciju ima ih 54 to se otkriva radarom kojeg Cole posjeduje i trazi se najblizi signal + otkrivanje bateriskih punjenja.U pocetku nisam odmah svatio kako to funkcionira i kad se anteni prilizis jako blizo cuje bip,bip,ali ako nema struje u tom djelu grada sat.antena se nece moci aktivirati itd..
Cole moze imati16 tehnika,ovisi o Karmi koliko cete ih aktivirati od mogucih 15,koliko Karmi toliko se igra duze igra itd.
Meni je najzabavnija klizanje po sinama ili po kablovima i tako se brzo napuni s strujom,npr.ako si na zgradi koristis u borbi struju i trosis iako na krovovima ima struje u ventilatorima ili sklopkama,ali je malo i brzo je se isisa ali nj.mozes pripuniti pa isisati dosta je dugo ali ako nema drugog nacina a u stupici si to je najbolja opcija za srediti snaperiste itd. Ali ako ima struje u tom djelu grada najlakse je puniti struju klizuci se po kablovima i nema veze nali je gore ili dolje. Sine su isto ok ali se moras paziti da Cola ne zvajzne zug,ono st se meni dogodilo da sam se klizao po desnoj str.misleci da sam brzi negoli vlak i onda ga je lupio s ledja a ako se klizes s ljevom str.mozes te lupiti vlak iz tog smjera ali mores preskociti na drugu stranu pa se jope vrnes itd.
Klizanje po kablovima je fora kad se priblizi kraj kabla teba skociti i drzati dugme za let i Cole leti ko skakaci na skakonicama i kako izvedes skok toliko ces i letiti.
Penjanje na razne visoke i ostecene zgrade kao sto je kod zatvora mene ja vatala vrtoglavica kad bih pogledao dolje Embarassed
Cole posjeduje telekinezu ( mislim da se to tako zove ? ) uz pomocu koje more viditi tko je ubijo zrtvu i tako prati ubojicu...,igru sam odigra prije 15-aestak dana i pisem je po sjecanju Rolling Eyes

- Cole saznaje da posjeduje 1-instvene moci s kojim moze povrediti ljude ili im pomoci.
Samo Cole moze zastititi Empire City od potpune anarhije,Cole mora nauciti kontrolirati struju koja posjeduje velike moci da zastiti i osveti nevine.

- On putuje kroz Empire City takticki,agresivno ili u tajnosti i otkriva tajne koje bi ga mogle uciniti slavnim ili ne,i na tom putu mora se boriti protiv mocnih zlikovaca..

- Igra je slicna Spiderman i A.Creed,spasavanje civila,policije itd pa do pentranja uz objekte itd.( pentranje / venjdzanje je izraz za penjanje ! )

Prodana !

[Vrh] Go down
 
inFAMOUS [ Full Version ] ( Ps3 )
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» DEV MAY CRY 4 [ Full Version ] ( Ps3 )
» JUST CAUSE 2 [ Full Version ] ( Ps3 )
» The LEGEND of BEOWULF [ Full Version ] ( Ps3 )
» DEAD RISING 2 [ Full Version ] ( Ps3 )
» ALPHA PROTOCOL [ UNCUT / Full Version ] ( Ps3 )

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Svijet gaminga :: Recenzije :: Zoks Zona-
Forum(o)Bir: