Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 GST članovi za djecu u bolnici

Go down 
+2
harley_quinn
duxqwe
6 posters
Autor/icaPoruka
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6172
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

GST članovi za djecu u bolnici Empty
PostajNaslov: GST članovi za djecu u bolnici   GST članovi za djecu u bolnici Emptysri pro 14, 2011 11:45 pm

GST članovi za djecu u bolnici P1412111150
O Bože đe'm nađe

Dakle, pred sve one logističke planove koje smo prostrli na kavi, pobjedio je moj da se udružimo s malim Tonijem.

Pa, kako je to počelo, može samo znat AlexY koji je nazočio prvoj kavi i razgovoru s "Malim vilenjakom".

Al' nećemo ovdje o njemu, mi smo glavni akteri (bar na ovom forumu i narednim redovima)... Razz

Najhrabriji GST članovi su se po mojem očitovanju bacili u koštac sa skupljanjem para, intezivno, nakon moje opće prozivke na facebook-u 24.11. silent

U tih 20 dana skupile su se donacije s raznih krajeva. Duh je bio nadjačan, a odluke i nagađanja o kupovini su bile realizirana u kratkom vremenu.

Pošto je poklon bio namijenjen dječjem odjelu, u bolnici, u na Firulama, a mi smo gamerski forum (bar se pokušavamo furati na tu spiku), najbolji izbor za poklon se pokazao Nitendov Wii. king

I tako 13-tog, ne petka, već utorka krenuli smo, ja, AlexY i Lucky13, u express shopping konzole. Na kraju kad smo ju kupili treba se zahvaliti AlexY-u koji je istu večer, u utrci s vremenom (do idućeg jutra, kada je bio posjet) strpljivo proučava i uspješno "crackirao" tj. piratizirao konzolu, te time uštedio 250 kn modificiranja u dućanu. alien

Jutro je došlo brzo, dan je bio lijep, prepoznavali smo se po crvenim kapicama, mada su neki izvisili radi obaveza i viših sila, posjetioci makar desetkovani, bili su čvrsti u svom naumu da se popnu do vrha bolnice i daruju te poklone. santa

Kad smo ušli u igraonicu, nismo vidili baš puno djece i publike koja je bila u deliriju, niti smo doživjeli naročite ovacije kao primjerice kad fudbaleri izlaze na stadion... ali s ponosom smo ostavili tu malu relikviju od Wii-a u ormar, jer će jednom sigurno nekom poslužit da ubije vrime i dobro se zabavi.

GST članovi za djecu u bolnici P1412111136
Eto to je ta ekipa...

GST članovi za djecu u bolnici P141211113601
Kao sad ozbiljna... Razz

GST članovi za djecu u bolnici P1412111205
Pokloni na jednom mjestu...

GST članovi za djecu u bolnici P141211113001
Ovo je Toni malo demonstrirao svoju likovnjačku stranu...

GST članovi za djecu u bolnici P1412111130
Pa mene potpisa...


Zadnja promjena: duxqwe; čet pro 15, 2011 5:47 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5378
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

GST članovi za djecu u bolnici Empty
PostajNaslov: Re: GST članovi za djecu u bolnici   GST članovi za djecu u bolnici Emptyčet pro 15, 2011 12:27 am

aaaa super ste Very Happy Odlicne ste stvari kupili, super su sve te drustvene igre i odlicno je da ima knjiga i slikovnica za djecu koja ne mogu van kreveta !!!
[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6172
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

GST članovi za djecu u bolnici Empty
PostajNaslov: Re: GST članovi za djecu u bolnici   GST članovi za djecu u bolnici Emptyčet pro 15, 2011 8:41 pm

To ti je sve Toni kupija! Naš je "samo" Wee. Surprised
[Vrh] Go down
tivanisevic
Prof. dr. Nagradnih igara
tivanisevic


Broj postova : 70
Karma : 4683
Join date : 06.09.2011
Lokacija : ST

GST članovi za djecu u bolnici Empty
PostajNaslov: Re: GST članovi za djecu u bolnici   GST članovi za djecu u bolnici Emptypet pro 16, 2011 6:22 pm

Bravo!!!!!!
[Vrh] Go down
mali vilenjak
n00b



Broj postova : 3
Karma : 4511
Join date : 16.12.2011
Age : 25
Lokacija : Split

GST članovi za djecu u bolnici Empty
PostajNaslov: Re: GST članovi za djecu u bolnici   GST članovi za djecu u bolnici Emptypet pro 16, 2011 7:06 pm

pa moran san tebe,jer je crtez ispa ... Very Happy ... :p
[Vrh] Go down
Fenix
Beginner



Broj postova : 32
Karma : 4541
Join date : 15.12.2011

GST članovi za djecu u bolnici Empty
PostajNaslov: Re: GST članovi za djecu u bolnici   GST članovi za djecu u bolnici Emptypet pro 16, 2011 8:42 pm

Svaka vam cast Smile
[Vrh] Go down
AlexY
Moderator
AlexY


Broj postova : 238
Karma : 5121
Join date : 11.01.2011
Age : 34
Lokacija : Split (Plokite, blizu Crasha!)

GST članovi za djecu u bolnici Empty
PostajNaslov: Re: GST članovi za djecu u bolnici   GST članovi za djecu u bolnici Emptypet pro 23, 2011 5:49 pm

Skroz sam zaboravio da sam i ja okinio par slika. Pa evo izvol'te. :3

GST članovi za djecu u bolnici Img0834zn

Wii u punom pogonu!

GST članovi za djecu u bolnici Img0839rj

Jure se prvi "prištekao" i guštao u Mario Kartu i Maxovom markeru.

GST članovi za djecu u bolnici Img0835vi

Tonijev zadovoljni osmijeh nakon što su se pokloni otvorili i ostavili mu prikladne kese za ostale darove.

GST članovi za djecu u bolnici Img0840gm

Tako izgleda igraonica - kutak sreće za sve, malene i velike!

GST članovi za djecu u bolnici Img0841yy

I Marin je tu narafski. Nije triba tražit svoje unutarnje dite, na površini je nonstop. :3

GST članovi za djecu u bolnici Img0843gq

Nakon svog tog darivanja potriba je i opustit se uz Laytona i Kula World. (Čisto za vašu informaciju, Marin nema pojma naspram Tonija. Razz)
[Vrh] Go down
http://fffan.blog.hr
Sponsored content





GST članovi za djecu u bolnici Empty
PostajNaslov: Re: GST članovi za djecu u bolnici   GST članovi za djecu u bolnici Empty

[Vrh] Go down
 
GST članovi za djecu u bolnici
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Suspendirani članovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Off-topic :: Svaštara-
Forum(o)Bir: