Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts)

Go down 
+4
mali vilenjak
AlexY
zcibic
duxqwe
8 posters
Autor/icaPoruka
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6180
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Empty
PostajNaslov: Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts)   Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Emptyuto pro 20, 2011 11:40 pm

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Letter10

Ide vrijeme Božića, i dalje Vas na radiju vas drogiraju predbožićnim pjesmama, na ulicama opominju blještećim ukrasima, u izlozima omiljenih dućana, kafića, bordela... svijetle okićeni borovi, a ponegdje nam za oko zapnu jaslice i ostali zološki vrt podno Zvijezde Petokrake...

Ukratko do Božića još svega par dana. A vi ste u planu imali nabaviti dosta taga, ali ste postali svjesni da će vaše želje ove godine teže proći do sjevernog pola zbog krize vjerovanja u onog bradatog partizana, e pa tu uskače Gameteka, koja će svojim preporučenim pošiljkama i vezama na izvanrednoj liniji s Sjevernopolskim štabom, pomoći se nekom domoću upravo njegovih želja...

Zato ne očajavajte... santa

Gameteka traži da napištete svoje pismo djedu Božičnjaku ili djedu Mrazu, kako god zvali tog cirkusanta, a najbolje pismo će biti nagrađeno... Pišite što bi htjeli, pišite zašto baš to, pišite koliko ste bili dobri, i koliko ste puta pomogli starcu iz susjedstva pomoći preći cestu... sve što vam može iću u korist, pa u konačnici i koliko ste dobroga u pojedinim igrama učinili, koliko ste terorista poštedjeli u MW3, a koliko citizena u Skyrimu... maštu na volju. Olovku/tipkovnicu u ruke.

Evo ogledni primjer.

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) 3116703471_96ea432e75_o

Do Božića je još malo, zato požurite s svojom poštom.

Sva pisma priložiti dole u replay ili skenirati, pa postati.


Zadnja promjena: duxqwe; uto sij 10, 2012 10:47 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
zcibic
n00b



Broj postova : 1
Karma : 4527
Join date : 06.12.2011

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Empty
PostajNaslov: Re: Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts)   Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Emptypet pro 23, 2011 3:55 pm

Dragi Djede Božićnjak,

ove sam godine bio jako vrijedan

dječici svojoj brdo crtića sam skinuo.

To ti kažem u povjerenju, jer ti znaš

da to nije legalno, zato - pssst Wink

A i seed-ao sam jaaako puno

da i drugi mogu svoje anđeliće razveseliti.

I to me sve zaista veseli,

ali tata je ipak malo tužan ... Sad

Svi pričaju o nekakvom torrentHR-u

svega tamo navodno ima, a ja izoliran i znatiželjan,

šmrc šmrc, a svi se drugi, šmrc, igraju tamo.

Zato moooolim te Djedice, pošalji tati

jednu pozivnicu.

Primi moje pozdrave i unaprijed ti hvala.
[Vrh] Go down
AlexY
Moderator
AlexY


Broj postova : 238
Karma : 5129
Join date : 11.01.2011
Age : 34
Lokacija : Split (Plokite, blizu Crasha!)

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Empty
PostajNaslov: Malo drugačije pismo...   Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Emptypet pro 23, 2011 5:42 pm

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Img0848vg

Opa, što je ovo... Da vidimo šta je unutra.

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Img0851f

Ah, tako je, to je moja škrinja, silly me. :3

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Img0850ko

Evo pisma, skener mi je zauzet, pa ovako:

Citat :
Dragi djedice!!!

Ove godine nemam niti jednu želju! Već iman sve što mi treba - prijatelje, zdravlje i puuuno igara! Tako da ću ja ove godine pomoći tebi! Šaljem ti jednu škrinju punu blaga kojeg možeš podijeliti svima ostalima na svom putovanju. Znam da to neće biti dovoljno, ali bar da ti malo pomognem. Smile
Ako mi ipak želiš nešto dati, ne tribaš se puno truditi, ja ću biti sretan s bilo čime!

Tvoj
Luka

P.S. Gljiva je za tvoje vilenjake. Dobro im dođe koji život viška!
[Vrh] Go down
http://fffan.blog.hr
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6180
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Empty
PostajNaslov: Re: Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts)   Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Emptypet pro 23, 2011 11:31 pm

Imamo 2 pisma, lijepo, lijepo... djedica sve prati i radosno kima glavom... znači, ova ekipa je bila dobra... za darove će se ipak trebat strpit sutra do u ponoć. Very Happy

EDIT: Samo ovog Božića, bit će darivanja i protiv volje/želja. Djedica pozorno motri i šapće nam (Gameteci) tko je to bio naročito dobar. Wink santa
[Vrh] Go down
mali vilenjak
n00b



Broj postova : 3
Karma : 4519
Join date : 16.12.2011
Age : 25
Lokacija : Split

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Empty
PostajNaslov: Re: Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts)   Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Emptysub pro 24, 2011 1:48 pm

Dragi Dedo Božićnjaće,

bio sam marljiv i dobar.Puno sam puta pomoga roditeljima i starijima.Jako sam skroman i uvjek dajem,da i drugi mogu razveseliti svoje bliznje,pa bi zato volio da ove godine dobijem GTA .Nikad nisam trazio nista od igara za ps3,jer su skuplje,ali ove godine bih volio kad bi dobio takvo nesto.Znam da sreca nije u tome,ni u novcu,nego u prijateljima,radosti,zdravlju.Ali eto prijatelja iman,radosti i zdravlja isto,pa bi volio nesto materijalno.

Tvoj,
Toni



[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6180
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Empty
PostajNaslov: Re: Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts)   Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Emptysub pro 24, 2011 5:02 pm

Evo imamo izravo priopćenje s Sjevernog pola (pismo i dalje drhti od hladnoće), od djedice za mali vilenjak:
Djed božićnjak je napisao/la:

mali vilenjak se i ove godine iskrao iz tvornice sa Sjevernog pola i opet traži od djedice darove koje on sam mora stvarati.

Taj je pravi mali šaljivđija. Mali vražićak.
Dok ga Sjeverno polski interpol ne vrati na svoje radno mjesto...

Što reći...? silent

[Vrh] Go down
ShadeHR
Beginner
ShadeHR


Broj postova : 32
Karma : 4770
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Empty
PostajNaslov: Re: Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts)   Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Emptysub pro 24, 2011 5:38 pm

Dragi Djede Božičnjaku,
eto pišem ti i ove godine.Dosad sam imao sreće pa se moja pisma nisu zagubila na putu do Sjevernog pola pa si mi uvijek donio ono što želim.Dobro,koji put je to bilo sa malim zakašnjenjem ali eto okrivit ću Poštu za to.No da ja napokon poželim nešto.Ovaj put neću poželiti ništa za sebe jer ove godine imam sve što mi treba Smile, nego ću te zamolit da ovom malom ali duhom jakom forumu dovedeš što više novih članova dobre duše.Vidiš djedice ovaj forum nije samo okupljalište za "gamere" nego i za ljude dobrog srca,ljude kojima nije samo stalo do njih samih i koji djeluju u tvom duhu i to ne samo tijekom božičnih praznika.Zato Djede Božičnjaku bio bih jako razočaran kad mi nebi ispunio želju jer već ako ja nisam zaslužio da mi ju ispuniš ovaj forum i njegovi članovi svojim djelovanjem jesu i više od toga.Nadam se da će pismo stići do tebe i zahvaljujem ti unaprijed.
Tvoj
Ivan

Eto da se i ja uhvatim božićnog duha napisao sam i ja pismo djedici.Samo se nadam da nije previše otrcano i da necu umrijet od srama(sto mi se cini da hocu xD).


[Vrh] Go down
Spalato
n00b
Spalato


Broj postova : 5
Karma : 4611
Join date : 23.09.2011

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Empty
PostajNaslov: Re: Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts)   Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Emptysub pro 24, 2011 7:53 pm

Dragi Đedaj Mraze... ti stari debeli vraže!

Pišem ti iz bitnog razloga...
a ne zato šta je to neka fora...

Ma bio kod mene susid...
i pao sa Motorstorm motora.

Cijeli razbijen i pomalo utuchen...
pokuša je štetu popravit francuskim kljuchem.

Palo mi na pamet bacit na Call of Duty...
a ovi prika stalno pricha -melje...
pa se zaderem ja: Šuti!!!

I diga je sad on nos...
pa mu ja da igrati Singstara...
bolje ostat sa njim dobar mali je pun para.

I tako nas dvoje odluchili zaigrat skupa...
bacili mi na onu igru di je neka rupa.

Mislin da se ta igra Portal zove...
ma nemogu se koncetrirat od te puste love.

Puni su mu đepovi... ko sefovi u banci...
vech mi u mislima kako se vrte janjci.

Evo i pršut mi zamirisa... francuska salata me mami...
E da mi je malo pecheno prase pa da ostanemo sami.

Zato ti i pišem ti stari Đedaj Mraze...
Postao sam pohlepan i to mi je najdraže.

Pomozi mi nekako da budem onaj gamer stari...
ovako chu u pakal završit sve mi se više pari.

Duh Božića je darivanje i pažnja...
a ja samo grabin i mislin na delicije sa ražnja.

Netražim te ništa, nego samo lipe richi...
pomozi mi molin te... ma samo me izlichi!!

------------------------------------------------------------------

Toliko od mene... pod temperaturom sam i nisam u najboljem stanju. Ako nekome izmami osmjeh na lice misija je uspješno obavljena. Sretan Božić svima! Razz
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6180
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Empty
PostajNaslov: Re: Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts)   Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Emptysub pro 24, 2011 8:07 pm

ShadeHR dirnuo djedu u srce. Oprezno s tim emocionalno nabijenim pismima. Djedica je star, mora čuvati zdravlje... eno kaže djed da i čitav vilenjački dio sjevernog pola plače, toliko da se nadoknadio sav istopljeni led, još od prošlog stoljeća i početka masivnog globalnog zatopljenja. cheers

Spalato je digao publiku na noge i stvorio urnebes kakav on samo zna. Rekli su da je viđen i Jason Statham kako se smije... njegova karijera ozbiljnog i cooldown glumca je dovedena u pitanje. Shooting
Kralj sije strah. Djedica poručuje:
Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Pen
[Vrh] Go down
abhor
n00b



Broj postova : 2
Karma : 4608
Join date : 17.09.2011

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Empty
PostajNaslov: Re: Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts)   Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Emptysub pro 24, 2011 8:57 pm

Hej ti, čovječe u crvenom odijelu.
Ne znam kako da te drugačije nazivam, ime pravo i nemaš, ili jednostavno mi obični smrtnici ne znamo tvoje pravo ime, no bilo kako bilo, zvat ću te kao i svi ostali; Djed Božićnjak.
Onda, Djede, gdje si, djeca nadu gube, zašto im to radiš? Priče o tebi govore da si brižan, darežljiv i da voliš djecu.
Zašto si ih napustio? U kojem si svemiru, da li nas promatraš? Da li si otišao zbog odraslih, da li je razlog tvog odlaska zloba, pohlepa i mržnja pokvarenih ljudi što žive na ovom Svijetu?
Ako je zbog njih, bar se vrati zbog djece, tih čovječuljaka što žive u nadi, što za mržnju čuli nisu, što ljubav pravu poznavaju.
Daruj bolesnima zdravlje, izgubljenima put, pokvarenima dobrotu, negativcima pozitivu, pesimistima optimizam.
Darivaj sve i svakoga, bez obzira tko su. Dar može biti bilo što, koga briga, mislim da bi se svatko prije pohvalio činjenicom da ga je Djed Božićnjak - superherojheroj zimskog doba posjetio negoli darom koji si mu dao.
Onda, što čekaš? Da li nas ne posjećuješ zbog preskupog goriva? Ma o čemu ja pričam, tvoje saonice napajaju se snagom sobova na čelu s Rudolfom.
Obuci svoje crveno odijelo, trbuh veliki strpaj nekako i vrati osmijeh Svijetu, vrati osmijeh ljudima, učini nas boljim ljudima, pokaži nam mjesto gdje ljubav raste na stablima, gdje novac nije potreban i gdje nema tuge, bolesti i pesimizma.
Posjeti nas opet, kao nekad prije, spusti se niz dimnjake i ozari nam lica.
[Vrh] Go down
Jn-Jim
n00b



Broj postova : 2
Karma : 4510
Join date : 24.12.2011

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Empty
PostajNaslov: Re: Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts)   Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Emptysub pro 24, 2011 9:55 pm


Dear Santa Claus, this year i really deserve aplause,
i've been nice whole year completely, you can believe me, really.

Christmas is already here, all the jingle bells i can hear,
first, i wish you Merry Christmas and a Happy New Year!

I have most of all that i need, and so many things i will seed,
that is really nice from me, maybe i can get more games at steam?

I owned noobs in dota, in cod no one could even trick me,
i tryed out limbo, and passed amnesia dark descent, that was creepy!

However, i'm being nice to the others, no doubt in it,
maybe i don't know people on forum, but all my best wishes, they will probably read it!

Maybe letter is short, but you know what i mean,
i used to write longer and better, than i took an arrow in the knee!

Stay frosty, your Luka! Wink

P.s. Sretan Božić svima!
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6180
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Empty
PostajNaslov: Re: Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts)   Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Emptyned pro 25, 2011 12:44 am

Rano je jutro, djed Mraz je prošao poviše naših sela, i zaseoka.... Gameteka ga je vidjela, čak i popila jednu colu s njin... Razz
Al nećemo više o skrovitoj lokaciji nalaska i pregovorima. Nismo drukeri. Bitno je da svak vidi što je dobio pod bor od djedice... santa

A oni što nisu, imaju jednu stvar za podijeliti. To je Resistance 3, nov, novcat.
Tu moć oko transfera ove PS exluzive, imao je mali vilenjak koji uhvaćen kako daruje Gameteku bez pokrića, a jadni djedica od samilosti nije mogao povući natrag neplanirani dar... St Patrick

Međutim bijes i gnjev djedice se pokazao pod vilenjakovim borom... pitanje je, što li je on našao... pa, valjda će nam sam reći i poslikati. scratch

Djedica se zahvaljuje i na zadnjem pismu Jn-Jima koji je pisao na dobrom engleskom, i uz nagli posljednji gutljaj cole, zahvalio je svima na lijepim pismima, čekala su ga druga djeca... i tako smo se rastali od velikog čarobnjaka s crvenim mantilom.

Blagoslovljen Božić svima! A posebno nama, dobrim pismoznancima. lol!

[Vrh] Go down
mali vilenjak
n00b



Broj postova : 3
Karma : 4519
Join date : 16.12.2011
Age : 25
Lokacija : Split

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Empty
PostajNaslov: Re: Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts)   Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Emptyned pro 25, 2011 10:38 am

Jedva dočeka ponoć......Djedica je bija vriijedan...Iako nije bilo dimnjaka ,popeja se i ostavija nešto ispod bora..
[code]Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Imag01281


Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Imag012511


Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Imag01271j


Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Imag01391v


Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Imag01351

santa

DJEDICE PISAT ĆU TI SVAKE GODINE!!!!!
[Vrh] Go down
AlexY
Moderator
AlexY


Broj postova : 238
Karma : 5129
Join date : 11.01.2011
Age : 34
Lokacija : Split (Plokite, blizu Crasha!)

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Empty
PostajNaslov: Re: Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts)   Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Emptyned pro 25, 2011 11:00 am

Djedica je PREZAKON. Very Happy

Tribat ću i ja počastit Didu kad ga vidim. :3
[Vrh] Go down
http://fffan.blog.hr
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6180
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Empty
PostajNaslov: Re: Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts)   Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Emptyned pro 25, 2011 12:42 pm

Ovako izgleda poklon za Gameteku:

mali vilenjak je kriv. What a Face

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) P2512111257
[Vrh] Go down
abhor
n00b



Broj postova : 2
Karma : 4608
Join date : 17.09.2011

Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Empty
PostajNaslov: Re: Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts)   Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Emptyuto pro 27, 2011 10:33 pm

Djedica me posjetio, ostavio Portal 2 i oboje sretni. Very Happy
Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Zgy0
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Empty
PostajNaslov: Re: Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts)   Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts) Empty

[Vrh] Go down
 
Pisma djedu Boži (Gameteka Gifts)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gameteka GIFTS
» Prijedlozi i kritike
» Gameteka kao slovo
» Gameteka u slici
» Gameteka (logo i reklamiranje)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Gameteka :: Info & novosti-
Forum(o)Bir: