Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 VANQUISH ( Ps3 )

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6005
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

VANQUISH ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: VANQUISH ( Ps3 )   VANQUISH ( Ps3 ) Emptysri vel 08, 2012 2:12 pm

VANQUISH ( Ps3 ) Vanquish2

[ eng.njem.fran.spanj.ital.]


Exclamation

- Pobijediti ? Radnja se zbiva u skoroj budunosti: SAD i Rusija otimaju se za preostalim globalnim energetskim resursima.
U potrazi za alternativnim izvorima, amerika je konstruirala svemirsku stanicu za prikupljanje sunceve energije. "

- Ali, ruske ultranacionalisticke snage "Russian Star " na cijem je celu Victor Zaitzev su ovu svemirsku stanicu zauzeli i stavili pod svoju kontrolu ! Osvajaci su oslobodili prikupljenu suncevu energiju i usmjerili vatreni snop koji je udarijo o zemlju i razorilo San Francisko.Victor Zaitzev postavlja ultimatum i zeli prisiliti SAD na bezuvjetnu predaju ili ce napasti N.Y.

-U odgovoru predsjednise SAD Elizabeth Winther angazira pukovnika Reberta Burnsa da organizira svoje oruzane snage i zauzmu svemirsku stanicu prije negoli sto Rusi unitite njihovo sljedeci odrediste: New York.

- U bliskoj budućnosti, narodi se bore se za preostale energetske rezerve. Igrac preuzimaju ulogu Sam ( DARPA ) , vladina agenta s visenamjenskom borbenom opremom. US stanica iz koje je ispustena sunceva energija od strane rusa zraka je unistlia San Francisco. Sada, stanica mora biti ponovno osvojena....

Prodana !
[Vrh] Go down
Frank
Beginner
Frank


Broj postova : 46
Karma : 4538
Join date : 13.12.2011
Lokacija : Slavonija

VANQUISH ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: Re: VANQUISH ( Ps3 )   VANQUISH ( Ps3 ) Emptyuto vel 14, 2012 11:48 am

Lijep opis radnje... no nas (posebno mene) zanimaju dojmovi o igri! Shocked
[Vrh] Go down
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6005
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

VANQUISH ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: Re: VANQUISH ( Ps3 )   VANQUISH ( Ps3 ) Emptyuto vel 14, 2012 2:22 pm

Ja igri nisam nasa manu,od grafike,igrivosti itd.
Sad,dali ce se ta igra nekome drugome sviditi neznam.

[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

VANQUISH ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: Re: VANQUISH ( Ps3 )   VANQUISH ( Ps3 ) Emptyuto vel 14, 2012 9:59 pm

Frank da je drugačije to ne bi bio Zole, stroj za recenzije (i friški humor/trač). Wink
[Vrh] Go down
Frank
Beginner
Frank


Broj postova : 46
Karma : 4538
Join date : 13.12.2011
Lokacija : Slavonija

VANQUISH ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: Re: VANQUISH ( Ps3 )   VANQUISH ( Ps3 ) Emptysri vel 15, 2012 9:27 am

Ma pitao sam baš iz razloga što se meni jako svidjela. Igri se baš treba dobrano posvetiti da bi imao bar neke izglede za završavanje challengeova, koji su i najteži dio igre, dok je priča na hardu uglavnom nefrustrirajuča i user friendly. A i puno mi je bolja od "popularnije" Bayonette (koju sam se morao doslovno tjerati da završim) te je, za mene, Vanquish definitivno jedna od najpodcjenjenijih igara ove generacije.

Nakon ove igre nije uopće loša vijest što Platinum games radi na MGR: Revengeance. Bar znamo da nas očekuje adrenalinski i akcijski potpuno nabrijana igra.
[Vrh] Go down
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6005
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

VANQUISH ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: Re: VANQUISH ( Ps3 )   VANQUISH ( Ps3 ) Emptysri vel 15, 2012 10:03 am

Schreiben Sie eine Rezension !
[Vrh] Go down
Frank
Beginner
Frank


Broj postova : 46
Karma : 4538
Join date : 13.12.2011
Lokacija : Slavonija

VANQUISH ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: Re: VANQUISH ( Ps3 )   VANQUISH ( Ps3 ) Emptysri vel 15, 2012 3:25 pm

Da nisam toliko lijen možda i bih. Cool
[Vrh] Go down
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6005
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

VANQUISH ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: Re: VANQUISH ( Ps3 )   VANQUISH ( Ps3 ) Emptysri vel 15, 2012 6:15 pm

Pa nemam ni ja nekad.narocito kad kupim puno igara, pa moram rezervirane sto prije odigrati i onda zato napisem sazetak igre ko za Vaquish,a igra je igretina Exclamation

A kad imam vise vremena ko sad jer trenutno nemam igara napisem duzu recu.
Ali nova tura igara size za Uskrs,ako ne bude problema zbog snjega na cesti !
____________________________________________________

Upravo sam zgotovijo 1-nu poduzu recu,jer sam se prepa da me ne tuzis pravobraniteljici za djecu Wink
Imaces podosta cita ako te zanima Uncharted 1 Question
[Vrh] Go down
CroGunner
Beginner



Broj postova : 13
Karma : 4424
Join date : 04.03.2012
Lokacija : Split(Neslanovac/Brda)

VANQUISH ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: Re: VANQUISH ( Ps3 )   VANQUISH ( Ps3 ) Emptyned oľu 04, 2012 10:19 pm

dobra recenzija
[Vrh] Go down
Sponsored content





VANQUISH ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: Re: VANQUISH ( Ps3 )   VANQUISH ( Ps3 ) Empty

[Vrh] Go down
 
VANQUISH ( Ps3 )
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Svijet gaminga :: Recenzije :: Zoks Zona-
Forum(o)Bir: