Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 KILLZONE 2 [ Platinium ] Ps3

Go down 
Autor/icaPoruka
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6034
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

KILLZONE 2 [ Platinium ] Ps3 Empty
PostajNaslov: KILLZONE 2 [ Platinium ] Ps3   KILLZONE 2 [ Platinium ] Ps3 Emptypon svi 21, 2012 7:12 am

KILLZONE 2 [ Platinium ] Ps3 2-kill10

[ eng.njem.fran.span.ital.polj.ceski.madj.rus.holand.sved.fins.ukrain.jap.tur.itd.] - visejezicna !

Killzone 2 - online - 32 igraca

* Opis:
- U ovoj zapanjujucoj pucacini u prvom licu sudjelujete u ratu protiv Helghast ISA na planetu Helghas.. Igraci preuzimaju ulogu 7-modnevne borbe-branioca iz specijalnih 1-inica ISA-Alpha Squad.

* Zadatak:
- Osiguravanje Pyrrhus glavnog grad Helghan,ali to ne ide bas prema planu - samo ne-neocekivano naici cete na zestok otpor preostalih Helghast vojnika ISA koji ce vas iznenaditi.Neprijateljsko okruzenje u koje su Helghast napravili veliku vojnu prednost. Mission: Killzone2 je igra za sve ljubitelje akcijskih igara koja je pravo bojno polje !

- Igru sam odigra jos na Ps2,ali sam je nabavijo 1-nom kupcu za oko 6 E i presao da vidim dali je 100 % ispravna.
Na oglasima u hr.ta je igra preko 10 E .,ali igra vredi tih para jer je grafika jako dobra jer je igra izdanje 2009,igre 2008 su losija grafika.
Samo je igra kratka,ja sam je zavrsijo za 16-naestak h,najvise sam se zadrzao na kraju s boss-om Radec,on me podsjeca na Darth Vadera sa ovim svojim nestajanjem i pojavljivanjem na drugijem mjestima.
Inace igra je sistem na-juris i zauzmi teritorij od busije do busije,a uz to imas 1-nog ili vise pomocnika koji ti pomaze ali on nije besmrtan vec ga mogu onesposobiti i imas odredjeno vrijeme da dodjes do nj.i jopet izljecis,samo sto to more biti fatalno po tebe, jer ovisi gdje su ga sredili i da dodjes do nj. i budes izlozen paljbi iz brzometki,bombi,RPG itd.
Iako su od pomoci oni mi u svim igrama zadaju vise brige negoli ako igras solo,stalno ode nekuda i srede ih...


Prodana !
[Vrh] Go down
 
KILLZONE 2 [ Platinium ] Ps3
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» BATTLEFIELD BAD COMPANY [ Platinium ] ( Ps3 )
» FINAL FANTASY XIII [ Platinium Edition ] Ps3
» Popis igara [NOVI NASLOVI!]
» Killzone 3
» KILLZONE 3 [ Movie Compatible ] Ps3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Svijet gaminga :: Recenzije :: Zoks Zona-
Forum(o)Bir: