Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 M.G.S.4: Guns of The Patiots [ Full Verzion ] Ps3

Go down 
Autor/icaPoruka
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6005
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

M.G.S.4: Guns of The Patiots [ Full Verzion ] Ps3 Empty
PostajNaslov: M.G.S.4: Guns of The Patiots [ Full Verzion ] Ps3   M.G.S.4: Guns of The Patiots [ Full Verzion ] Ps3 Emptyčet kol 02, 2012 9:13 am


[ eng.]

* Opis 1:
- Radnja je smjestena u buducnost u doba nanotehnologije i dominacije rata, borbe s velikim korporacijama koje koriste privatne vojske i placenika za prevlast izazivajucu stalno planirane krize . Ova bitka nemore proci bez pogleda 1-nog covjeka s oziljcima,sada starog Solid Snaka koji ima brojne lokacije razasute oko svijeta - ukljucujuci na Bliskom Istoku i Juznoj Americi, u koja.se mora inflitrirati....
Stari Snake je poslan na Bliski Istok kako bi pronaso Liquid Ocelota koji tamo negdje zbrisao i prikupio vojsku
Snake ima pomocnika Mk II - Otaconov izum,sluzi za izidjanje,kupljenje stvari,deaktiviranje mina,odvlacenje paznje itd
Oruzja: Ima ih masu,vecinu nisam ni koristijo,oruzja s mogucnoscu nadogradnje,povecavanje kapacatieta,razne optike,prigusivaci,itd
Novina: Upotreba minobacaca

- U igri cemo srest neke stare znance iz M.G.S 1,poput "Psycho i Vampira" gdje je ponovno opsjeo um od Merril i drzi pistolj sebi na sljepocnici,tko se jos sjeca M.G.S 1 ,na slican nacin se porazi Psycho,u 1 je trebalo unistiti one 2 biste,dok u 4 treba srediti 2 lutke koje drzi Psyicho,ali treba prvo lijevu lutku ( plavu ) jer preko nje kontrolira um,ali treba biti dosta brz i rafalati,i onda ju pokupiti,i ostaje crvena lutka....
E Vampir mi je zadavao najvise glavobolje nikako ga nisam uspijevao uhvatiti i ubrizgati supstancu,kad god bih ga zgrabijo uvijek bih ga bacijo na pod i dosadilo mi ga stalo gadjati snajperom u celenku,i tad sam ga jurio i on mene i nekako sam Vampira scepao a da ga nisam bacijo na pod.ali poslije sam shvatio gdje sam grijesio,nisam smio dirati L3 jer u tom slucaju vrsi zahvat bacanje..

* Cinjenice i znacajke:
- Prvi Metal Gear Solid za nove generacije konzola.

- Dugo ocekivani i konacni Metal Gear Solid serijal. MGS4 za Ps3 podize letvicu do svojih krajnjih granica s najsuvremenijom HD grafikom i surround spektaluralnog zvuka

- Poboljsana dodatna kamera i kut gledanja koji ce vam dati potpuni uvid u bojno polje

- Ukljucuje Metal Gear Online ( MGO ), opsezni multiplayer igra za Ps3, gdje se mogu natjecati sa do 15 drugih protivnika u uzbudljive online utakmicama.

-------------------------------------- Prodana !
[Vrh] Go down
 
M.G.S.4: Guns of The Patiots [ Full Verzion ] Ps3
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» HOMEFRONT [ 100% Full Verzion ] Ps3
» DEAD SPACE [ Full Verzion ] Ps3
» BATLEFIELD: Bad Company 2 [ 100% Full Verzion ]Ps3
» T.C.G.R.: Advanced Warfighter 2[Full Verzion] Ps3
» MASS EFFECT 2 [ Full Verzion ] Ps3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Svijet gaminga :: Recenzije :: Zoks Zona-
Forum(o)Bir: