Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 Dungeons & Dragons: Neverwinter PS4

Go down 
Autor/icaPoruka
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6027
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

Dungeons & Dragons: Neverwinter PS4 Empty
PostajNaslov: Dungeons & Dragons: Neverwinter PS4   Dungeons & Dragons: Neverwinter PS4 Emptyčet lis 18, 2018 3:10 pm



# STORE FREE Dungeons & Dragons: Neverwinter !


* Preporod Neverwintera zapocinje sada !

- Neverwinter je online akciona MMORPG zasnovana na prekrasnoj igri Dungeons & Dragons.
- Klasicne RPG-ove epske price i borbe ocekuju junake koji su dovoljno smjeli da udju u prekrasni svjet Neverwintera.

- Grad Neverwinter - Jewel of te North je blagoslovljen od bogova,iako je ostatak Sword Coast bio razoren.
- Neverwinter je ostao uglavnom nerazoren, ali onda je vulkanska erupcija ispustila kisu pepela u grad i unistila sve sto joj je stajalo na putu.
- Danas je Neverwinter obnovio veliki dio svog starog sjaja.
- Lord Nevermore of Waterdeep je postavio grad pod svoju zastitu i uputio poziv svim pustolovima i herojima Wild North-a da obnove Neverwinter,ali zle snage kroce na mracnim mjestima sirom svjeta i spremaju se da unistili sve

* Prikljuci se igracima Neverwinter iz cjelog svjeta,jer igra pocimlje sa vama Exclamation

igru sam poco sa carobnjakom ali njesam bio prezadovoljan,unda sam otvorio new carakter i odabro borca sa macem ALI NE LEZI VRAZE quest mi je zabokiro i obriso sam to i otvorio new ( odabro) uz pomoc youtube Warlocka, odlican je Exclamation


Pogledaj odje i odaberi - youtube: Neverwinter ALL CLASSES Review 2017 Part 1/4



[Vrh] Go down
 
Dungeons & Dragons: Neverwinter PS4
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Svijet gaminga :: Recenzije :: Zoks Zona-
Forum(o)Bir: