Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.

Početna stranicaCalendarGalleryFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

Share | 

Misterij Polybiusa - igre koja je dovodila do ludila

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
duxqwe
Administrator

Broj postova : 935

PostajNaslov: Misterij Polybiusa - igre koja je dovodila do ludila   sri vel 02, 2011 1:12 pm

Evo upravo sam pročitao jedan "drugčiji" i nadasve zanimljiviji članak... usudite li se i vi provjeriti i preispitati neke terije zavjera vezane uz gaming i pranje uma (kao što je to učinjeno Alex-u iz Black Opsa u gulagu ili ti ruskim koncentracijskim logorima...)? Twisted Evil Pridružite se i otkrijte sjenovitu stranu istine....

hcl.hr je napisao/la:
Bez obzira koliko to neki poricali, ljudi u globalu obožavaju misterije, pogotovo one s jezivim zapletom i neraščišćenom prošlošću. Jedan od takvih je i mit o Polybiusu, usko vezan uz gamersku supkulturu. Predaja tako kaže da se početkom osamdesetih godina u Americi nakratko pojavila igra koja je igrače odvodila u ludilo, pa i do tendencije ka samoubojstvu. No kako je igra vrlo brzo netragom nestala, njezino postojanje nikad nije potvrđeno, a iz ono malo opskurnih informacija izvučen je pravi niz zastrašujućih tvrdnji koje su dovele do vjerovanja da iza igre zvane Polybius stoji CIA, te da je ista razvijena kako bi se testirale reakcije ljudi na psihoaktivne uređaje.

Ostatak članka pročitajte na ovom linku. study

Zadnja promjena: duxqwe; čet vel 17, 2011 3:04 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Iko_Piko
Beginner

Broj postova : 17

PostajNaslov: Re: Misterij Polybiusa - igre koja je dovodila do ludila   pet vel 04, 2011 7:51 pm

aaa di bi taj link triba bit???
[Vrh] Go down
Korisnički profil
duxqwe
Administrator

Broj postova : 935

PostajNaslov: Re: Misterij Polybiusa - igre koja je dovodila do ludila   čet vel 17, 2011 3:05 pm

Iko_Piko je napisao/la:
aaa di bi taj link triba bit???

Evo mali problem je bija taj što nisam prepiturao slova. I što sam se tek sad osvrnio na ovaj davni post... Razz
Inače dovedi kursor miša do linka.
Nebi trebao biti problem. clown

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Iko_Piko
Beginner

Broj postova : 17

PostajNaslov: Re: Misterij Polybiusa - igre koja je dovodila do ludila   čet vel 17, 2011 9:24 pm

a tnx!!! nisi triba snaša sam se nekako,sam našao tu objavu al dobro je to što si popravijo pa si upacijo link pa ce ostali clanovi a naravno i gosti ce moci vidjeti ostatak te legende,mita nez kako već ocete to zvat.
A ja mislim da igrica ništ nije uzrokovala msn to je samo igrica nešto se tu skriva neka tajna koju je tvrtka morala cuvati ili se mozda radilo o nekom istrazivanju pa su igraci imali loše posljedice možemo samo nagađati. sunny
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Misterij Polybiusa - igre koja je dovodila do ludila   Today at 10:33 am

[Vrh] Go down

Misterij Polybiusa - igre koja je dovodila do ludila
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.