Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 Dogovor za novi susret...

Go down 
+2
Iko_Piko
duxqwe
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6141
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptypon vel 21, 2011 7:38 pm

Alo ljudovi, Vi proleteri - pravo vrijeme je za ujedinjavanje misli na jednoj kavi, Vi radnici - pravo je vrijeme da se kanite lopate, Vi studenti - pravo vrijeme je za odmoriti glavu od ispitnih rokova, Vi likovnjaci - pravo vrijeme je da pustite papir da diše, jer točno za 30 dana je dan šume, pa hajmo mu u susret. Wink

A sad ozibljno, znači treba bi stara klapa GoS, harley_quinn, AlexY, Lucky13 (di je Krešo, jel ga ko vidija? GoS, jesi se čuja s njime, nemaga ga ovđe; jeste se minjali za igre?)

A od ostalih tko uleti i baci oko na ovaj post ili će biti pozvani (zamoljeni) u pismenon obliku elektronskog pisma.

Dakle misto se može odma odrediti, može i izravno da se nađemo u kafani Nostradamus, A-L-I ako neće bit onih putnika koji se orjentiraju na druge vremenske zone - želim točnost i tečnost.

Ja bi izabrao petak, subotu... pa kakvi ste vi s ovaj vikend?

P.S. Ponit ću igru Timeshift.

Da vas čujem!
[Vrh] Go down
Iko_Piko
Beginner
Iko_Piko


Broj postova : 17
Karma : 4852
Join date : 31.12.2010
Age : 27
Lokacija : seget donji

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptypon vel 21, 2011 9:38 pm

Citat :
Da vas čujem!
Atrenutno sam u dubokom snu! probudite me kad pocnu ljetni praznici jel moze?
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6141
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptypon vel 21, 2011 9:39 pm

Tu ćemo biti, ne brini, nećemo nigdje daleko Razz
Premda ne bih imao ništa protiv da dobijem jednu zelenu kartu za Ameriku. Very Happy
[Vrh] Go down
GoS
Administrator
GoS


Broj postova : 281
Karma : 5168
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Split (Lokve)

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptypon vel 21, 2011 11:07 pm

nisan se jos cua sa kresom, taman san ga mislia ovih dana zovnit radi igara pa ti javin jeli ziv. inace meni odgovara i petak i subota. ono ka prosli put.
[Vrh] Go down
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5347
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptypon vel 21, 2011 11:24 pm

ja isto mogu, ako sto iskrsne javim na vrijeme jer od ovog tjedna mi pocinje posao.

no, mozda nam se pridruzi i moj momak koji takodjer igra (vise od mene) samo zbog mene ne stigne ulovit komp za surfat po forumima Very Happy Very Happy

polako sam ga navukla na ideju o kupnji ps3 jer je vidio par nadolazecih igara i odusevio se Very Happy
[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6141
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptypon vel 21, 2011 11:40 pm

Bravo GoS sitija se sad i ja da mi je da broj... aj poslat ću mu sutra poruku.

Ako van je takva situacijia, onda bi ja rađe izabra subotu, 18:00h u Nostradmusa.
Onaj tko dođe prvi (makar bi trebali svi doć u isto vrime -.-'), ako ima mista, nek uđe i sačeka unutra. A ostali kad ih zgromi (kad se site) nek svrate. Razz

@harley što se mene tiče povedi mater, ćaću, babu, dida... koga izvoliš. Možda seku?! Razz

P.S. De ako vidiš buraza reci mu da se kani lovljenja u mutnom. Ide nam prodat kruva vrh pogače. Je l' i tebi ovo reklamira? Rolling Eyes
E i morat ću mu oduzet ps2, nažalost. albino
[Vrh] Go down
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5347
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptyuto vel 22, 2011 12:22 am

ajd javim se ja jos, do subote je daleko.

nije mi Buzzz nis govorio za ps3 ,vjerojatno mu je to neko napomenuo na fejsu da prodaje.

sto se tice ps2, mogu ti ga ja donit u subotu kad se vidimo. What a Face
ja na svomo igram ICO, jer ga savrseno ocitava,al svejedno cu uzet novi preko oglasa jer mi se ne isplati cistit laser Smile
[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6141
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptyuto vel 22, 2011 10:38 am

Da, na to sam i mislija, ti ga donesi kad se nađemo.
Nemoj da mi sad budeš bježat u subotu. Razz

Ako ti je debeljuca u pitanju imam ja jednu, mogli bi provat iskombinirat nešto. Ako želiš, ponesi i svoju pa ću je ja ponit za doma, provat počistit laser, a ako ne bude radilo zaminit ću ga sa svojim. Jest da mi moja debeljuca ima staža... al moglo bi radit.
Ono što na mojoj nevalja je dvd room - laser radi.
Uglavnom mogu provati ako želiš.

Kako god znaš, rezerviraj slobodno popodne u rokovnik - za subotu... Wink
[Vrh] Go down
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5347
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptyuto vel 22, 2011 1:02 pm

nazalost nije mi debeljuca Sad isti je kao tvoj,samo cita i ne cita sve originale. Vec je bio popravljan u crasha,al mi se ne isplati davat 150-200 kn ciscenje lasera kad za 300 ima novi upakirani (sto su ih ljudovi dobivali za ugovor s t-comom).

necem bjezat u subotu,ako budem morala,poslat cu,brata,sestru,babu,tetu... alien
[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6141
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptyuto vel 22, 2011 1:35 pm

Žalim zbog klete sudbine što se obruši na tvog tankog PS-a. Razz
Do subote... Wink
[Vrh] Go down
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5347
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptyuto vel 22, 2011 1:40 pm

ma dobro je dok igra 50% igara koje zelim izigrat,a kasnije cu uzet nekog novog koji ce izgurat svu kolekciju originala Very Happy
[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
AlexY
Moderator
AlexY


Broj postova : 238
Karma : 5090
Join date : 11.01.2011
Age : 33
Lokacija : Split (Plokite, blizu Crasha!)

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptyuto vel 22, 2011 10:18 pm

Subota... to je 26.? Mislim da ću moć. Dobro će mi leć nakon ovih ispita...
[Vrh] Go down
http://fffan.blog.hr
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6141
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptysri vel 23, 2011 8:46 pm

AlexY je napisao/la:
Subota... to je 26.? Mislim da ću moć. Dobro će mi leć nakon ovih ispita...

Šta si mislija... pa ja mislim na sve Razz

Vidimo se onda. Wink
[Vrh] Go down
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5347
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptysri vel 23, 2011 9:34 pm

i mene danas ubise ispiti cijeli dan na nogama jurim naokolo. Jedva cekam subodu da malo zasjednem s vami Very Happy
[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
AlexY
Moderator
AlexY


Broj postova : 238
Karma : 5090
Join date : 11.01.2011
Age : 33
Lokacija : Split (Plokite, blizu Crasha!)

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptyčet vel 24, 2011 3:50 pm

Eh, sad ću ispast dvoličan, ali možda neću bit u Splitu ovih dana jer ODJEDNOM MAGIČNO moram ić u ZG radi faksa. Možda. Popizdio sam.
[Vrh] Go down
http://fffan.blog.hr
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6141
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptyčet vel 24, 2011 6:24 pm

AlexY pridružu se onim prosvjednicima šta pokušavaju doć do Markova trga pa iskali svoj bijes i furstracije na kordonu policajaca. A usput i napraviš nešto korisno. Dolje tiranija. Razz
[Vrh] Go down
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5347
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptyčet vel 24, 2011 7:21 pm

nema veze alexy dolazimo mi u Zagreb,ahahhaha
[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
AlexY
Moderator
AlexY


Broj postova : 238
Karma : 5090
Join date : 11.01.2011
Age : 33
Lokacija : Split (Plokite, blizu Crasha!)

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptyčet vel 24, 2011 7:34 pm

Apdejt: Ipak dolazim u subotu - tek u ponediljak idem u ZG. Bar nešto. Smile
[Vrh] Go down
http://fffan.blog.hr
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6141
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptypet vel 25, 2011 5:08 pm

harley_quinn je napisao/la:
nema veze alexy dolazimo mi u Zagreb,ahahhaha

I to na krilima revolucije... Ponit ćemo transparente za reklamirat forum Razz

Alexy drago mi je da ćeš biti s nama. Vidimo se onda sutra u 6 u Nostradmusa.

P.S. Ponesi neki broj Split Minda, da ja vidin šta je to.

Živio! Wink
[Vrh] Go down
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5347
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptysub vel 26, 2011 11:38 pm

aaa ovo okupljanje mi je bilo jos zabavnije od prvog,jer su se svi fino sad vec opustili. Sad nam jedino preostaje da se dogovorimo za nalazenje iduci tjedan,vikend... pa da dodjete do nas dok smo jos free sa susjedima.
Ne mora to ispasti nekakav velik tulum ( u slucaju ako imate ranojutarnjih obveza), nego cisto neko kasnopopodnevno druzenje uz igre , sok, caj, alkohol Very Happy Kako god vi pozelite.
Svakako je bolje od ovog danas sto su nam povise glave raspalili TV.
Ete, mi nudimo prostor,nesto cuge i CRT TV ,masazu, nintendo 64 i sto jos pozelite (samo recite prije da donesem iz drugog stana),a vi se dogovorite za ostale grupne napravice (ijuuu). Mikrofone, rekete (obicne za tenis,badminton,spenkanje) i sl. Jos jedna stvar je da imam ps2,al trebalo bi donjeti neki ispravni koji nece blokat u najzanimljivijem trenutku npr. kad Spika izadje s mikrofonom na podij u svjetlucavoj haljini Smile Very Happy

Tuzna vijest za mene, ipak ne daju u HT-netu TV,to je samo za Maxadslase! Sad
[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6141
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptysub vel 26, 2011 11:59 pm

Svakako ćemo se čut još za taj private party... Very Happy
Sundtrack Abbe, jedan mikrofon, šljokasta haljina i Špika dancing queen XD... a što se ti tiće lopina iz HT-a, ma to bolje ne komentirat... a kad smo več kod lopina i lopovluka odo ja sad malo bacit oko šta se kuva na prosvjedima. :O


Zadnja promjena: duxqwe; ned vel 27, 2011 8:54 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5347
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptyned vel 27, 2011 12:05 am

heheheh.

ma ja sam bacila oko u Prerade i skuvala 10 cokoladnih krafni, neka akcija je, kostaju samo 2.30 kn ,sigurno ih prerade Very Happy

[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6141
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptyned vel 27, 2011 12:15 am

hehehe refurbished donuts Razz
[Vrh] Go down
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5347
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptyčet oľu 03, 2011 1:17 pm

ajmo vidit ovdje (da se ne dogovaramo na krivom topicu - drugog susreta) tko dolazi u subotu do nas doma?
sto donosi?
sto pije? Smile))

pa onda u petak jos sigurno potvrdimo u slucaju da nam iskrsnu neki novi (blaaah) susjedi
[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6141
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Emptyčet oľu 03, 2011 1:32 pm

Dolazim!

Ako treba, ponit ću ps2. Za piće i grickalice lako si kupimo tu večer. Nek' svak ponese nešto siće Razz,

Nego 'ćemo prije na antivladine prosvjede na rivi... u subotu, u 18.00... Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dogovor za novi susret... Empty
PostajNaslov: Re: Dogovor za novi susret...   Dogovor za novi susret... Empty

[Vrh] Go down
 
Dogovor za novi susret...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Popis igara [NOVI NASLOVI!]

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Predstavljanje :: Druženje & kava-
Forum(o)Bir: