Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2)

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
AlexY
Moderator
AlexY


Broj postova : 238
Karma : 5128
Join date : 11.01.2011
Age : 34
Lokacija : Split (Plokite, blizu Crasha!)

Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2) Empty
PostajNaslov: Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2)   Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2) Emptysub sij 15, 2011 4:01 pm

žuto - pažljivo s tim, crveno - samo u posebnim uvjetima, prekriženo - trenutno nedostupno/posuđeno

Sve igre su PAL (europska) regija.

PS1


C-12: Final Resistance
Final Fantasy VII
Guardian's Crusade (samo disk)
Loaded
Medievil 2
Technomage
Tomb Raider 3 (+ collectible trading card, samo disk)

PS2


Buzz: Quiz World (+ prikladni žični buzz kontroleri)
EyeToy Play
EyeToy Play 2
Final Fantasy X
Final Fantasy X-2
Final Fantasy XII

Freak Out
ICO
Killer7

Metal Gear Solid 2: Substance
Metal Gear Solid 3: Subsistence
Okami
Psychonauts

Shadow of the Colossus
Silent Hill 2 (Director's Cut + Making of Bonus DVD)
Silent Hill 3

SingStar
[Vrh] Go down
http://fffan.blog.hr
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5385
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2) Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2)   Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2) Emptypet sij 21, 2011 4:58 am

za taj ICO sam cula da je predobar vizualno, ne znam koliko je tezak za igranje,al meni kao nekom tko se bavi stripom mi je jako privlacan. Napisem ja svoj popis igrica (za mjesec dana dobivam jos 7 originala) pa ako ti se sto igra mozemo se dogovorit.
Ja planiram preko oglasa uzeti kod nekog novi zapakirani ps2 (sad ih prodaju jeftino oni koji su ih dobili gratis uz t-com pretplatu) kad novce dobijem,jer moj sadasnji ocitava svaku 3 igru, gamad nece cita sve malo zahtjevnije originale,a kopije uopce ne zeli. alien
[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
AlexY
Moderator
AlexY


Broj postova : 238
Karma : 5128
Join date : 11.01.2011
Age : 34
Lokacija : Split (Plokite, blizu Crasha!)

Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2) Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2)   Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2) Emptypet sij 21, 2011 1:14 pm

harley_quinn je napisao/la:
za taj ICO sam cula da je predobar vizualno, ne znam koliko je tezak za igranje,al meni kao nekom tko se bavi stripom mi je jako privlacan. Napisem ja svoj popis igrica (za mjesec dana dobivam jos 7 originala) pa ako ti se sto igra mozemo se dogovorit.
Ja planiram preko oglasa uzeti kod nekog novi zapakirani ps2 (sad ih prodaju jeftino oni koji su ih dobili gratis uz t-com pretplatu) kad novce dobijem,jer moj sadasnji ocitava svaku 3 igru, gamad nece cita sve malo zahtjevnije originale,a kopije uopce ne zeli. alien

Odi u Profila u Jokera! Sad je velika akcija i ICO je oko 150KN ako se dobro sićam... To je novije reprint izdanje sa bonus co-op gameplayem. Isplati se!

Nije ICO toliko težak (evo moj frend, PC-aš, ga je uzeo kao jednu od prvih igara na konzoli ikad i snašao se) koliko je lijep i jednostavno očaravajuć. A kad se igra udvoje, još je bolje.
[Vrh] Go down
http://fffan.blog.hr
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5385
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2) Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2)   Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2) Emptypet sij 21, 2011 8:20 pm

AlexY je napisao/la:

Odi u Profila u Jokera! Sad je velika akcija i ICO je oko 150KN ako se dobro sićam... To je novije reprint izdanje sa bonus co-op gameplayem. Isplati se!

NEEEEEEEEEEEEEEEE,zasto akcije uvijek padnu na vrijeme izmedju mog primanja honorara,grrr
bas cu povirit u Jokera pa ak budem mogla kupim ga sigurno. cyclops
[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
AlexY
Moderator
AlexY


Broj postova : 238
Karma : 5128
Join date : 11.01.2011
Age : 34
Lokacija : Split (Plokite, blizu Crasha!)

Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2) Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2)   Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2) Emptypet sij 21, 2011 8:35 pm

harley_quinn je napisao/la:
AlexY je napisao/la:

Odi u Profila u Jokera! Sad je velika akcija i ICO je oko 150KN ako se dobro sićam... To je novije reprint izdanje sa bonus co-op gameplayem. Isplati se!

NEEEEEEEEEEEEEEEE,zasto akcije uvijek padnu na vrijeme izmedju mog primanja honorara,grrr
bas cu povirit u Jokera pa ak budem mogla kupim ga sigurno. cyclops

Ako sam dobro shvatio, ponuda traje do isteka zaliha - možda će čak i dodatno smanjit cijene sve dok se ne rasproda skroz, jer se riješavaju lagera. Ima i drugih stvari, pametno je navratit svako malo.
[Vrh] Go down
http://fffan.blog.hr
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5385
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2) Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2)   Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2) Emptypet sij 21, 2011 8:41 pm

morat cu naletit svejedno, s obzirom da sam u bankrotu morat cu nesto smislit ,heheh
stvarno bi voljela imat svoj ICO bounce
[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
Sponsored content





Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2) Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2)   Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2) Empty

[Vrh] Go down
 
Antikviteti vašeg prijateljskog crnog maga (PS1, PS2)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prijenosnici vašeg prijateljskog crnog maga
» PS3 igre: Lista vašeg prijateljskog crnog maga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Buy & Sell :: Mjenjačnica-
Forum(o)Bir: