Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 Svjetski događaji...?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Paligor
Beginner
Paligor


Broj postova : 29
Karma : 4884
Join date : 20.01.2011
Age : 27
Lokacija : Split,Split 3

Svjetski događaji...? Empty
PostajNaslov: Svjetski događaji...?   Svjetski događaji...? Emptypon oľu 21, 2011 8:51 pm

S obzirom kada sam odlučio otvoriti temu,Gadaffi prijeti NATO-u,a NATO mu se smije,a potajno se brinu. Jeli vjerujete Američkoj propagandi,koga najviše podržavate,koga vidite kao sljedeću supersilu,a najvažnije...Da imate priliku promijeniti režim...Koji bi ste sustav postavili,socijalizam,kapitalizam,ili izmislili neki novi? Pričajte djeco Very Happy
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6172
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Svjetski događaji...? Empty
PostajNaslov: Re: Svjetski događaji...?   Svjetski događaji...? Emptypon oľu 21, 2011 9:25 pm

Aha tu sam te čekao mačore...
Vruća kaša odma ti udrilo u glavu crveno.
Ja mislim da bi ti najsritniji bija da te postroje u vrstu i onda ko pravi Titov pionir polažeš zakletvu. Razz
Ma i ja bi.
Ovaj jad i čemer u nas...
Ali nećemo sad o tome...

Nego sam reci, jel te ima na antivladinim prosvjedima?

Ja držim da se Amerika umješala interesa radi ko i svugdje. Nafta, naftai opet nafta. Al sam protiv Gadaffia koji je prokleti diktator - pobit će čitavi narod ako treba.
A njegova vojska su prokleti plaćenici.

Tako da nije to sama Američka propaganda već je u pitanju i sama borba protiv starog luđaka kojem je mjesto u umoblonici ili tri metra pod zemljom, a ne na vrhu države.

I režim nebih mjenjao, mjenjao bih ljude. Nema tog režima i društevnog uređenja koje može po statutima i pravilima biti najsavršenije kad će čovik uvik krast, pljačkat, ubijat, manipulirat, obmanjivat, utajivat.. itd, itd...

I kapitalizam i socijalizam... sve je to utopija... svijet će se morat minjat, pogotovo nakon vala arapskih revolucija kada će se možda čak mjenjati i kolonijalne granice, a politika poglavito. Jadnom narodu je dosta da ga se eksploatira i da gladuje.

Da imam jedan metak, i metu za izbor... pucao bih instant u Gadaffia.
[Vrh] Go down
AlexY
Moderator
AlexY


Broj postova : 238
Karma : 5121
Join date : 11.01.2011
Age : 34
Lokacija : Split (Plokite, blizu Crasha!)

Svjetski događaji...? Empty
PostajNaslov: Re: Svjetski događaji...?   Svjetski događaji...? Emptyuto oľu 22, 2011 12:12 pm

Iskreno, boli me klinac. Imam većih svojih problema od nekog suludog bogatuna s raketama.
[Vrh] Go down
http://fffan.blog.hr
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6027
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

Svjetski događaji...? Empty
PostajNaslov: Re: Svjetski događaji...?   Svjetski događaji...? Emptysri oľu 23, 2011 2:17 pm

Nekom rat,nekom brat.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Svjetski događaji...? Empty
PostajNaslov: Re: Svjetski događaji...?   Svjetski događaji...? Empty

[Vrh] Go down
 
Svjetski događaji...?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Događaji u Splitu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Off-topic :: Svaštara-
Forum(o)Bir: