Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 Xiaolin Showdown ( Ps2 )

Go down 
Autor/icaPoruka
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6034
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

Xiaolin Showdown ( Ps2 ) Empty
PostajNaslov: Xiaolin Showdown ( Ps2 )   Xiaolin Showdown ( Ps2 ) Emptyčet lip 02, 2011 12:08 pm

Xiaolin Showdown ( Ps2 ) Box-l

[ eng.]
Ocjena ( - 3 )

Izvodjenje kung - fu redovnika 3 ratnika borilackih vjestina u potrazi za carobnjakom Shen Gong Wu po misticnim mjestima Kine. Samo ako ste uspjeli poraziti bandu od zlikovaca koji su podrzani od strane vojske robota i drevne vjestice,mozete ispuniti svoju misiju. Hocete li kraj uciniti sretnim,to ovisi samo vama i vasoj spretnosti

U igri se moze odabrati 1 - 4 lika,ja sam izabrao najmanjog i imao sam problem jer se nije vidijo u guzvi kad su makljaze,pa se znalo dogoditi da udarim i nekog od ostale trojice s kojima igras zajedno,pa ti odmah vrate ito visestruko i 1-ino te moze spasiti junacki uzmak sto dalje da pobjegnes od nj.i da te izgubi iz vidnog polja,inace nece stati da te napada
Mogu da se bacaju razni predmeti koji se nadju okolo,odnosno predmeti se nakon nekog vremena ponovno pojave na istom mjestu.
Poslije sam odabrao najveceg ali u guzvi nevidis najmanjeg i onda ga lupis i proganja te + napada
Tu su obracuni s glavnima i gdje se treba osvojiti prvo mjesto,nije nimalo lako Question
[Vrh] Go down
 
Xiaolin Showdown ( Ps2 )
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Svijet gaminga :: Recenzije :: Zoks Zona-
Forum(o)Bir: