Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 Tomb Raider: Underworld ( Ps3 )

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6005
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

Tomb Raider: Underworld ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: Tomb Raider: Underworld ( Ps3 )   Tomb Raider: Underworld ( Ps3 ) Emptysri srp 06, 2011 9:29 am

Tomb Raider: Underworld ( Ps3 ) Tomb_r10

[ eng,njem,fran,spanj,ital.]

- Tomb Raider: Underworld ( Podzemlje ) je posebno razvijena kako bi iskoristile najnovije tehnologije i predstavio novi korak u polju igranja.Kao neustrasivi pustolov Lara Croft, istrazivas svijet egzoticnih lokacija, koji su sacinjeni od puno ljubavi za detalje i stvarne grafike koja oduzima dah.Ostavljaju ti slobodu i dovode te u jedinstvene izazove.Lara Croft otkriva dokaz o postojanju mitskog cekica, oruzja koje pretvora planine i doline u legende, i koje i same bogove moze unistiti. Ona počinje epsko putovanje oko svijeta.


- Igra se prolazi dosta lako,jer nema bosseva.

- Novosti u igri:
FIELD CAMERA s kojom Lara snima odredjene lokacije.
- PDA ( select ) - pise mjesto na koje trebas ici.
- 3 D Sonar Map bezveze nikva korist od toga.
- Penjanje pomocu oni hvataljki za ruke ( neznam kako se taj sport zove ),ali to se nalazilo u treninig sobi u Anniversary i Legend.
- Udaranje nogama jako je dobro u kombinaciji s oruzjem.
- Odabir kostima,prije svake misije moze se odabrati kostim !

- Motor,bijo je i proslim nastavcima,samo u Podzemlju se jako puno koristi.

- Skupljanje Relikvija,niti 1-nu nisam nasao ?
- Artefacti svagdje sam ih pronasao vise od polak,nigdje sve,a nisam se nesto trudio da ih bas sve pronadjem jer sam mislio da kad zavrsim igru i da cu moci otvoriti bilo koji Lv.i vratititi se i ponovno ih traziti,ALI to tek kad odigram ostale igre,pa ako je neprodam itd.

- SOUTHERN MEXICO: LAND OF THE DEAD ovdje stalno pada kisa i bas sam obracao paznju na lisce i dali ce na liscu biti vode i ima na 1-nim velikim sirokim listovima,ali dok na 1-nom stablima koji imaju velike i duguljaste listove na njima se nevide kapljice vode,ja sam ih ocekivao i tu ali

Ovdje se pojavljuju Crne Pantere,nisam ih ubijao,osim ako sam morao,najlakse ih je pregaziti motorom,ovo vredi za ostala cudovista.Ostavo bih da se pantere i strazari tuku i iz daljine gledas

Kad sam pronasao prvu lubanju i donijo i postavijo na onaj krug i poslozijo ona 3 simbola,ja sam ostao gledati kako se to sve podize itd,i u 1-nom trenutku sam primjetio da se neki stupovi pocimljuu naginjati,ali je vec bilo kasno kad sam stigao motorom sve se zatvorilo ? Ostao je samo onaj kip.
I onda nisam znao kako ponovno to aktivirati i 1-ini izlaz je bijo LOAD,a snimijo sam prije negoli sam stavijo lubanju itd.i onda brzo na motor i po gasu i dosao sam na knap zbog lose voznje a ne zbog vremena

Moje pitanje je ako netko zna kako se to moze ponovno aktivirati,bez da ides Load.


* Igra se moze kupiti ( 65 kn ) Exclamation


Zadnja promjena: Zoks; čet srp 07, 2011 8:17 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Tomb Raider: Underworld ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: Re: Tomb Raider: Underworld ( Ps3 )   Tomb Raider: Underworld ( Ps3 ) Emptyčet srp 07, 2011 7:57 am

Eto nama Zole s novom recom. Wink

Ne znam kakva je igra, ali o rotiranju kamere u kutu da se snime atributi... e to je Lara Croft. Razz

I uz to igru opet za bagatelu. Pa to nema ni ebay. Wink
[Vrh] Go down
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6005
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

Tomb Raider: Underworld ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: Re: Tomb Raider: Underworld ( Ps3 )   Tomb Raider: Underworld ( Ps3 ) Emptyčet srp 07, 2011 8:32 am

Igra je dobra,nema bossova,nema GAME OWER Exclamation

Dzaba niske cijene,puno pirata,dok se nedonese rigorozni zakon ko U EU.
Mozda se ko javi,imam jos igara,trebaju da znaju zame da bi ljudi kupovali igre.

A sto se tice gledanja imas igre ,pa si je naruci Laughing

7 Sins ovo je igra za tebe druze Exclamation Wink
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Tomb Raider: Underworld ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: Re: Tomb Raider: Underworld ( Ps3 )   Tomb Raider: Underworld ( Ps3 ) Emptypet srp 08, 2011 10:14 am

Ma ko šljivi pirate. Nije to to kad nemoš na psn. Evo ja baš sebi kupio novog (onog rpg) Tomb Raidera preko steam-a za sitniš od 3 oera. Razz
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tomb Raider: Underworld ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: Re: Tomb Raider: Underworld ( Ps3 )   Tomb Raider: Underworld ( Ps3 ) Empty

[Vrh] Go down
 
Tomb Raider: Underworld ( Ps3 )
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Rise of the TOMB RAIDER PS4
» SHADOW OF THE TOMB RAIDER Ps4

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Svijet gaminga :: Recenzije :: Zoks Zona-
Forum(o)Bir: