Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 The Baconing

Go down 
Autor/icaPoruka
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6179
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

The Baconing Empty
PostajNaslov: The Baconing   The Baconing Emptysri kol 31, 2011 11:16 am

The Baconing The-baconing-01

Za otprilike šest sati igra će biti dostupna za igranje. (jedava čekam) cheers

Vraća nam se kultni heroj Deathspank, samoprozvan, i širokoj masi poznat pod sloganom: Dispenser of Justice, Vanquisher of Evil, & Hero to the Downtrodden. Smile

Za sve one koji su propustili prva va dijela ove komične role-playing
igre, malo je reći da ne znaju što su propustili. Prvi dio punog imena Deathspank: Orphans of Justice, drugi: Deathspank: Thong of Virtue. Igru je režirao kulti Ron Gilbert, širokoj masi najviše poznat po prve dvije Monkey Island igre.

Malo je reći koliko je humora usađeno u igru i likove. Pa čak i trajnost
prve dvije igre je dosta zavidna. Preko 10 sati + nezaobilazni i urnebesni side questovi.

Ja sam svoj primjerak već preorderao preko Steama za nešto više od 70 kuna. Igra će također izaći i na PSN-u i Live-u.


Više o igri doznajte preko trailera:





ili na službenoj stranici:
http://www.thebaconing.com/


ili
jednostavno odigrajte prva dva dijela, i molim vas, podržite
proizvođača, ovakvih igara nam Ron treba još iznjedriti. Dethspanka i
igara. The Baconing Big_smile

Živi bili pa igrali! geek

P.S. Ja večeras, po dolasku s posla počinjem večernji maraton. I potrudim se recenzirati igru. Ustvari sigurno budem. Very Happy
[Vrh] Go down
 
The Baconing
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Gaming industrija :: Multiplatform igre-
Forum(o)Bir: