Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 Pravila [UPDATE!]

Go down 
+3
babaq
GoS
duxqwe
7 posters
Autor/icaPoruka
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Emptypon ruj 05, 2011 9:54 am

1. Igre koje se nalaze ovdje nisu vlasništvo Gameteke nego su zajedničke, odnosno od svih članova Gameteke.

2. Da bi postali član Gameteke morate donirati minimalno jednu svoju ispravnu originalnu igru (kolekcionarski očuvanu po mogućnosti) ILI sudjelovati u kupnji zajedničke igre preko ovog topica -> https://split.forumhr.com/t72-trazi-se-ekipa

3. Svaki član gameteke može posuditi maksimalno 1 igru istovremeno, ali moze posuđivati neograničen broj igara.

IZUZETAK 1:
Članovi koji su kupili zajedničku igru imaju pravo prvi odigrati tu igru (označeno sa *), ali u isto to vrijeme mogu kod sebe imati jednu posuđenu igru iz Gameteke.

IZUZETAK 2
:
Članovi koji su donirali igru, ali iz nekog razloga ta igra je još uvijek fizički kod njih (označeno sa *), svejedno mogu kod sebe imati još jednu posuđenu igru iz Gameteke.

IZUZETAK 3: Članovi koji su donirali 5 ili više igara gameteci (označeno sa 5+) imaju pravo posudit 2 igre istovremeno.

* Praktički
Kad se spoje IZUZETAK 1, 2 & 3 određeni član u jednom trenutku može kod sebe imati maksimalno 4 igre iz gameteke, takav slučaj će se rijetko kad dogoditi, ali eto, nek se zna da je i tako nešto moguće, i da postoji objašnjenje za to.

4. Član posuđenu igru/igre može kod sebe drzati maksimalno mjesec dana*, i mora je vratiti očuvanu. Osim, ako je član skupa sa još jednim ili više članova tu igru kupio kao zajedničku (označeno sa *), onda je ima pravo držati dok je ne odigra (ta igra zapravo postaje dostupna za posuđivanje tek kada je odigraju svi članovi koji su je zajednički kupili).

Napomena!
Svi članovi koji su posudili igru iz Gameteke, a po prolasku mjeseca dana od dana posudbe nisu najavili moguće produženje, tj. nisu nikog informirali smatrati će se da su dobili opomenu zbog neodgovornog ponašanja. Dakle, igru nije problem produžiti, ako ju niste stigli dovršiti/izguštati se, ali je problem ako nikog niste obavijestili tj. obavijesti o pruživanju će biti nužno izvršiti na ovaj topic: https://split.forumhr.com/t400-slanje-igara-postom-za-clanove-van-splita

5. Svaki član je obavezan svake godine donirati minimalno 1 igru u gameteku ili sudjelovati u kupnji 1 zajedničke igre. Ta obaveza se ukida kada član donira 10 ili vise igara u Gameteku (oznaceno sa 10+).

6. Članstvo nije vremenski ograničeno, odnosno može se prekinuti jedino nepoštivanjem pravila, odlukom člana da otkaže svoje članstvo ili u slučaju propasti cijelog projekta.

7. Kada netko prestane biti član gameteke nema nikakvog povrata doniranih/zajedničko kupljenih igara, jer to je (kao što je već navedeno pod 1.) vlasništvo članova Gameteke.

*Ako član bude više puta opominjan, i zbog oglušavanja sankcioniran trenutnom suspenzijom, kada stigne mora ponuditi valjano opravdanje na ovaj topic: https://split.forumhr.com/t489-suspendirani-clanovi

Posted by GoS.


Zadnja promjena: duxqwe; pon kol 27, 2012 7:58 pm; ukupno mijenjano 5 put/a.
[Vrh] Go down
GoS
Administrator
GoS


Broj postova : 281
Karma : 5177
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Split (Lokve)

Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Re: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Emptysub ruj 24, 2011 3:02 pm

minimalan broj postova smanjen sa 50 na 25. ako mislite da je i to puno slobodno recite Very Happy
[Vrh] Go down
babaq
n00b
babaq


Broj postova : 8
Karma : 4584
Join date : 19.09.2011
Lokacija : Makarska

Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Re: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Emptyned pro 18, 2011 1:12 pm

Puno je, meni je skoro četrdeset i neman vrimena pisat postove.Donira san dvi igre, tio san posudit nešto za x360, ali mi fali 23 posta. I, da pišen postove, ili za nas starije smanjite na 2 posta.
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Re: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Emptyned pro 18, 2011 1:22 pm

babaq za tebe uvijek kompromis, reci što bi tija...
[Vrh] Go down
babaq
n00b
babaq


Broj postova : 8
Karma : 4584
Join date : 19.09.2011
Lokacija : Makarska

Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Re: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Emptyned pro 18, 2011 7:20 pm

Zahvaljujem, a tija bi Resident Evil 5(X360), adresa, ako je nemate, Toni Babić, Požare 17, 21300 Makarska, fala još jedanput i očekujte koju donaciju uskoro, pozdrav.
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Re: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Emptypon pro 19, 2011 10:37 pm

babo posla san ti igru, javi kad dođe.. Razz
[Vrh] Go down
babaq
n00b
babaq


Broj postova : 8
Karma : 4584
Join date : 19.09.2011
Lokacija : Makarska

Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Re: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Emptyuto pro 20, 2011 12:02 pm

OK, fala, javin
[Vrh] Go down
babaq
n00b
babaq


Broj postova : 8
Karma : 4584
Join date : 19.09.2011
Lokacija : Makarska

Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Re: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Emptyčet pro 22, 2011 11:58 am

Igra stigla, sve OK, danas ili sutra van šaljen Red Faction: Armageddon(PS3)
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Re: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Emptyčet pro 22, 2011 12:15 pm

Bitno da je sve ok. Hvala velika za Red Faction! Već vidin more pohotnih žena spremnih se podati za tog klasika. Wink
[Vrh] Go down
Absolute chaos
n00b



Broj postova : 1
Karma : 4471
Join date : 01.01.2012

Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Re: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Emptyned sij 01, 2012 7:03 pm

Zanima me kome će pripasti igre u slučaju da projekt propadne? Nije da sam pesimist, ali treba bit spreman na različite ishode
[Vrh] Go down
Frank
Beginner
Frank


Broj postova : 46
Karma : 4538
Join date : 13.12.2011
Lokacija : Slavonija

Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Re: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Emptypon sij 09, 2012 2:21 pm

Jako dobro pitanje s obzirom na "odumrlost" pokretača projekta.
Duxqwe... prošli su praznici, aktiviraj se malo. Suspect
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Re: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Emptypon sij 09, 2012 4:25 pm

Frank imaš pravo, al radim svakodnevno, pa mi je postalo malo teško breme...a ja bi volija kad bi svi sudjelovali... najbolji u pismenim putem na ovom forumu (volio bi ga vidjet živim i da ekipa raspravlja o konkretnim problemima gaminga )... ajd daj koji post više Wink

Absolute chaos, ako propadne onda će svi oni koji su bili članovi imat lijepe uspomene na igre koje su igrali iz Gameteke..., al neće propast, bar dok je mene živog i zdravog. Wink
[Vrh] Go down
Frank
Beginner
Frank


Broj postova : 46
Karma : 4538
Join date : 13.12.2011
Lokacija : Slavonija

Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Re: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Emptyuto sij 10, 2012 2:13 pm

E moj duxqwe... sam si odlučio pokrenuti ovaj projekt i puno se ljudi pridružilo. Htio ti ili ne, sada je Gameteka tvoja odgovornost. I ja radim pa opet nađem vremena da se zaletim na forum i napišem koji post, što očekujem i od tebe (ovo govorim pogotovo zbog toga što nisi postao preko tjedan dana, a ljudi čekaju neke informacije o naručivanju Batmana).

No svakako bi trebao tražiti pomoć nekog kolege iz okolice jer je ovaj projekt prevelik da bi njime koordinirala jedna osoba.

I, usput, javi AlexY-u da napravi neki UK acc jer igra Warhammer 40.000: Space Marine (koju planiram donirati čim je završim) ima kod za online igranje...
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Re: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Emptyuto sij 10, 2012 6:31 pm

Frank imaš pravo, svjestan sam odgovornosti i bilo kakvo moje trenutno odsustvo nikako nije za trajno. Za Batmana isprike. Dvoje ljudi se još čekalo, Pikenda i gamertron nisu uplaćivali, narudžba je napravljena (ja ću osobno nadokanaditi zaostali dio novca, iako je sama igra u međuvremenu krešila 5 funti).

Projekt za koordinaciju treba uskladit na nešto više (bar bi ja tako volija) da nije samo razmjena igara, već i komentiranje i preporuke istih u vidu postova na forumu i slično...

javit ću AlexY-u čim prije.
[Vrh] Go down
Frank
Beginner
Frank


Broj postova : 46
Karma : 4538
Join date : 13.12.2011
Lokacija : Slavonija

Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Re: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Emptysri sij 11, 2012 10:27 am

Želio si potaknuti raspravu na forumu pa evo pomoći ću ti...
duxqwe je napisao/la:
Absolute chaos, ako propadne onda će svi oni koji su bili članovi imat lijepe uspomene na igre koje su igrali iz Gameteke..., al neće propast, bar dok je mene živog i zdravog. Wink

O ovome se treba ozbiljno raspraviti budući su svi ovakvi (slični) projekti uglavnom propali, a tvoj odgovor ne ulijeva povjerenje trenutnim i potencijalnim članovima. Lako je bilo dok se projekt zasnivao na poklonjenim igrama, no sada članovi ulažu novce za kupnju novih igara i rast same Gameteke tako da ona više ne može biti vlasništvo samo jedne osobe. Bez obzira na tvoje poštenje i odlučnost da projekt ne propadne, to pitanje se mora riješiti.
[Vrh] Go down
AlexY
Moderator
AlexY


Broj postova : 238
Karma : 5099
Join date : 11.01.2011
Age : 33
Lokacija : Split (Plokite, blizu Crasha!)

Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Re: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Emptyuto sij 17, 2012 12:21 am

Frank je napisao/la:
I, usput, javi AlexY-u da napravi neki UK acc jer igra Warhammer 40.000: Space Marine (koju planiram donirati čim je završim) ima kod za online igranje...

Primljeno na znanje, moramo smislit dobar nick...
[Vrh] Go down
http://fffan.blog.hr
Frank
Beginner
Frank


Broj postova : 46
Karma : 4538
Join date : 13.12.2011
Lokacija : Slavonija

Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Re: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Emptyuto sij 17, 2012 1:25 pm

Probaj s gameteka1. Razz

Ajd kad napraviš acc pošalji mi podatke da mogu napokon pošteno zaigrati igru... ipak ima i kod za neko cool oružje za SP. Very Happy
[Vrh] Go down
Subject 64432B
n00b



Broj postova : 1
Karma : 4083
Join date : 23.01.2013
Age : 28
Lokacija : Kaštel Stari

Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Re: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Emptysri sij 23, 2013 8:05 pm

Kome se trebam javiti da doniram igru? Basketball
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Re: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Emptyčet sij 24, 2013 11:18 am

Meni na p.m. Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pravila [UPDATE!] Empty
PostajNaslov: Re: Pravila [UPDATE!]   Pravila [UPDATE!] Empty

[Vrh] Go down
 
Pravila [UPDATE!]
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» PRAVILA korištenja Pazar foruma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Gameteka :: Igre - lista-
Forum(o)Bir: