Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 Portal

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Portal Empty
PostajNaslov: Portal   Portal Emptypon ruj 19, 2011 8:40 pm

Portal Portal10

Naziv igre:
Portal
Žanr: Puzzle FPS
Proizvođač: Valve
Izdavač: Valve
Platforme: PC, X360,PS3
Datum Izlaska: 10.listopada, 2007

Red je da netko više otvori topic o ovoj igri.

U kratko:
Glavna protagonistica radnje je djevojka, kodnog imena Chell i ona je produkt pokusa u nepoznatom Aperature laboratoriju. Njen zadatak je riješiti zagonetke koje pred nju stavlja računalo GLaDOS. Protagnoistica ne govori, već šuti kao zalivena. Međutim humora ne nedostaje, tako će GLaDOS pridonijeti atmosferi uz, za obični kompjuter, nesvojstven cinizam.
Chell koristi inovativni portal gun koji joj omogućava otvaranje vrata, tj. ulaza i izlaza, na zidovima, podu, stropovima kako bi savladala "nesavladive" prepreke koju GLaDOS pred nju stavlja.

Velika mana igri je kratkotrajnost, ali s obzirom da je izašla u paketu Orange box, skupa s 4 druge igre, to joj se ne može uzeti za grijeh. Uostalom Portal 2 se već dogodio, a on je upravo kakav treba biti: visokobudžetni, kvalitetni i inovativni nasljednik njegova skromna početnika....


Ja sam je tek sada otkrio, i to na moju veliku sramotu, skupio je s ostalim besramnim lovcima na besplatne igre, na nedavnoj Steam-ovoj promociji.

Priznajem sramim se. Ali, jako mi je drago što ćemo vrlo skoro i naručiti drugi dio ovog serijala za Gameteku. Pa da usuret dvojci, odigram prvi dio. Very Happy

A sada, ajmo dalje lutati laboratroijem Aperature... to be continued...

EDIT:
Spektuakularan kraj i rasplet. Isplatilo se priči 19 levela, pa se onda ugodno, jako ugodno, se iznenaditi s zapletom radnje. Neću spoilati, ali onaj tko je počeo mora ju i završiti.

P.S. Poruka onima koji su je prešli: The cake isn't lie. Razz

Portal Portal

P.S. Pišite svoja iskustva i udivljenja s igrom.
[Vrh] Go down
AlexY
Moderator
AlexY


Broj postova : 238
Karma : 5099
Join date : 11.01.2011
Age : 33
Lokacija : Split (Plokite, blizu Crasha!)

Portal Empty
PostajNaslov: Re: Portal   Portal Emptysub ruj 24, 2011 4:53 pm

Ajme majko, opet ovaj sa zastarjelim memeovima. Razz

Ali ne, stvarno, ono što su napravili sa Portalom je čudo neviđeno. Sama činjenica da je Portal bio mali bonusić u Orange Boxu koji je prerastao u nešto više je ludilo.

Znate li da je Portal zapravo unaprijeđeni koncept koji je ista ekipa napravila kao studijski projekt? Narbacular Drop se zove, i gameplay je skoro pa isti. Računajte kao "ekstra prototip leveli".
[Vrh] Go down
http://fffan.blog.hr
VorpalSoul
Beginner
VorpalSoul


Broj postova : 27
Karma : 4627
Join date : 02.09.2011
Age : 31
Lokacija : Split

Portal Empty
PostajNaslov: Re: Portal   Portal Emptyned ruj 25, 2011 12:38 pm

Naravno da cake nije laz Razz ali nisu je spominjali u drugom dijelu portala dok sam prilazio sto mi je malo cudno
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/user/TheCroDude1?feature=mhee
Sponsored content





Portal Empty
PostajNaslov: Re: Portal   Portal Empty

[Vrh] Go down
 
Portal
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Popis igara [NOVI NASLOVI!]
» Portal 2
» Portal - No Escape
» Portal: The Flash Version

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Gaming industrija :: Multiplatform igre-
Forum(o)Bir: