Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 Battlefield 3

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Paligor
Beginner
Paligor


Broj postova : 29
Karma : 4884
Join date : 20.01.2011
Age : 27
Lokacija : Split,Split 3

Battlefield 3  Empty
PostajNaslov: Battlefield 3    Battlefield 3  Emptypet stu 11, 2011 8:38 pm

Battlefield 3  1299183845-battle-field-3

DICE je prije manje od godinu dana objavio prvi teaser,a ovo što smo dobili je upotpunilo sva očekivanja. Battlefield 3 je PRAVI nastavak Battlefielda 2,iako nije PC ekskluziva,nego je i na konzolama,zbog tehnologije Frostbite 2 pokretača,igra je ostala zakinuta na konzolaškim verzijama za razliku od PC-a. Od grafike do broja igrača te veličina mapa na MP-u.

Singleplayer:

Glavni protagonisti igre su ruski Spetsnaz "Dima" i američki marinac Blackburn. Prva misija "Semper Fidelis" nas stavlja u New York,gdje ne znamo tko smo,ni šta smo,da naiđemo na terorista koji nam dupe ispraši te da nas igra odvede 10 sati unazad,da bi nas opet zbog priče odvela nekoliko mjeseci unazad u Irak. U Irak dolaze PLR vojnici iz Irana i šire anti američku propagandu,dok se nije dogodio zemljotres ogromnih razmjera koji je razrušio cijeli grad i Ameri su se morali povući zbog toga,a PLR je zauzeo kontrolu. Zbog toga Ameri šalju 50,000 marinaca u Iran te uzimamo ulogu američke,da američke ko-pilotkinje (Who left her out from the kitchen???) i ulazimo u američki mlažnjak F-18 i uzletimo. Iako smo mi u ulozi kopilota,znači samo gađamo i pucamo,nema pilotiranja Sad misija je zanimljiva,ali trofej za savršen prolazak misije je pretežak i zgadit će vam se ta misija. Idemo dalje,Operacija Giljotina,napad na Teheran,ulazimo u čizme Blackburna,napucavanje,pokoja ATOMSKA bombica...Wait what? Aha,znači nađemo atomsku bombu u trezoru neke banke,dok u kutiji ima mjesta za 3 bombe,jedna je spremljena. I tako ide priča,u Parizu pokušavamo zaustaviti teroristički napad u ulozi Dime,onda se vozikamo tenkom u ulozi Millera,pa smo se malo ratovali sa Rusima,te napokon smo došli natrag na prvu,to jest zadnju misiju i shvatimo da je kampanja samo OK.

Meni je osobno draža ekipa iz Bad Companya (ah,dobri stari Haggard,Redford,Sweetwater i Sarge) te otvoreniji pristup misijama (uđi i razvali neprijatelja tenkom ili autom). Te humor mi je falio. Bad Company-ev humor je originalan,te sam uvijek zbog njih volio igrat SP i Bad Company igrama. Ovdje kad skupim trofeje sam finito.

CO-OP

Odigrao sam jednu misiju i čini se zabavnim,ali šteta što je samo Online CO-OP,te ako nam prijatelji neće pomoći,na milosti ili nemilosti smo drugih random budala... Uglavnom,kada tu skupim sve trofeje i bodove za sva MP oružja,neću mu se vraćati.

Sada,dame i gospodo,šećer za kraj... "Drumroll,please!"
'tntntntntntntntntnt'

MULTIPLAYER

Oh da,stvar zbog čega se igra nabavlja,sveti gral FPS igara,MP Battlefielda! Na konzolama sadrži 24 igrača maksimalno,dok na PC sadrži 64 igrača maksimalno,te veće mape za razliku od konzola. MP sadrži 4 moda te se može igrati na Core modu gdje ne umireš od 10 metaka,ili na Hardcore modu gdje si mrtav nakon jednog metka i gdje se health ne regenerira. Ti modovi su Rush,Conquest,Team Deathmatch (mora se i sebičnoj publici udovoljiti) i Squad Deathmatch. Dok sam ja igrao samo Rush i Conquest,koji nude pregršt vozila,i EPIC trenutaka čuo sam da Team Deathmatch je kamperaj i dosadan. Nešto kao MP ove igre se mora iskusiti,ne može se opisati. Inače,da mi Playstation 3 nije počeo smrdjeti,ne bi ni došao ovdje na sajt zbog MP-a... Rolling Eyes
Uglavnom,kada ovo upalim,zbogom socijalni živote


Malo Gameplay videa https://www.youtube.com/watch?v=ZTHvm13oGhM


Igra dobiva od mene 20/20

[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6172
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Battlefield 3  Empty
PostajNaslov: Re: Battlefield 3    Battlefield 3  Emptyuto stu 15, 2011 10:03 am

Bravo Paligor, lijepo napisano, šteta šta nema više komentara. Ali, prije svega pohvale za kratku i jasnu recenziju. jezgrovito, ma, imaš mota.... cherry

I daj, platiniraj ju više, pa ćemo napravit feštu. Shooting
[Vrh] Go down
 
Battlefield 3
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» BATTLEFIELD 1 PS4
» Battlefield 3
» BATTLEFIELD V PS4
» BATTLEFIELD BAD COMPANY [ Platinium ] ( Ps3 )
» Battlefield 4 D1 Edition - China Rising PS4

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Svijet gaminga :: Recenzije-
Forum(o)Bir: