Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 DANTE'S INFERNO [ Platin.] ( Ps3 )

Go down 
Autor/icaPoruka
Zoks
Recenzent
Zoks


Broj postova : 518
Karma : 6027
Join date : 25.01.2011
Lokacija : Ul.vjecitih duznika i vjecitih nezenja ;-])

DANTE'S INFERNO [ Platin.] ( Ps3 ) Empty
PostajNaslov: DANTE'S INFERNO [ Platin.] ( Ps3 )   DANTE'S INFERNO [ Platin.] ( Ps3 ) Emptypet stu 18, 2011 11:01 am

[ eng.njem.fran.spanj.ital.]

* Zapadni pogled na pakao iz pogleda talijanskog pjesnika Dantea Alighierija, s prvim dijelom 13-tog stoljeca objavio je i skovao ep "Božanstvena komedija" . U Danteovu Paklu, sada EA igrace ova epska prica vodi na dugo putovanje kroz ovaj pakao. Uz Dante Alighieri u pakao EA je prilagodio viziju pakla za svijet video igara i stvorijo zapanjujucu akcijsku-avanturu u trecem licu. Igrac preuzima ulogu Dantea viteza templara,koji nakon povratka svojoj kuci,ispred kuce pronalazi ubijenu svoju dragu Beatrice. Buduci da je Lucifer oteo njezinu dusu i odnijo u podzemni svijet. Danteu ostaje samo 1 nacin da spasi svoju Beatrice da se spusti u pakao i da putuje kroz 9 krugova.Ali u paklu se on takodjer mora suociti sa vlastitim demonima, a i da trazi svoje spasenje i iskupljenje.

- Danteovo glavno oruzje je "Kosa Smrti i Sveti Krst"+ 4 magicna napada koje treba steci kroz napredovanje u igri i koji se dopunjavaju s mana iz ljubicastih fontana ili tokom borbi.


- Epska adaptacija literalnih klasika - Danteov Pakao temelji se na prvom djelu klasicnih pjesama Dantea Alighierija "Božanstvena komediju".To je 1-na akcijska avantura u trecem licu u kojoj Dante pokusava spasiti dusu svoje voljenu Beatrice iz pakla.

* 9 krugova pakla - kako u pjesmi, tako i u igri, spusta se Dante kroz 9 krugova pakla : prokletstvo, pozudu, prozdrljivost, pohlepu, ljutnju, krivovjerje, nasilje, prijevaru i izdaju. Svaki krug pruza svoja okruzenja, neprijatelje i elemente koje odgovaraju grijesima koje su pocinili njegovi stanovnici.

* Kvaliteta Igre - Danteov Pakao je visoko cijenjen od strane kriticara.To je igra puna bezuvjetne ljubavi za detalje i savrsenstvo, sto ju je i ucinilo poznatom.

* Brza borba, akcija - naoruzan kosom smrti i Beatricinim Svetim Krizom, bori se Dante kroz 9 rugova pakla, i koristi magicne moci i opseznu, prilagodljivu nadogradnju sustava, s kojim igrac brzo prati tok igre.

* Kontrola stvorenja pakla.
Neke od ogromnih stvorenja i neprijatelja s kojima se susrecu igraci u Danteovu Paklu, u potpunosti se mogu ukrotiti, i mogu biti pokoreni sa vlastitim oruzjem.

- Igra ima 1 nedostatak nemogucnost koristenja kamere tako da se nema bas veli pregled u igri koji fali kod trazenja rute da dodjes npr do fontane itd,1-nostavno nemores odrediti kako da se tamo popnes Question
Tako da mi je na kraju falilo 5 novcica za bonus,a 3 sam fontane vidijo gdje su ali nisam pronasao put k nj.1-na je tamo gdje se trebaju one poluge povlaciti pa kroz one prolate prolaziti,proba sam svakako ali nikako nisam uspijo proci desno k onoj fontani,igra mi je bila narucena i dalje nisam trazijo jer sam je ubrzo poslao kupcu Exclamation

Prodana Exclamation
[Vrh] Go down
 
DANTE'S INFERNO [ Platin.] ( Ps3 )
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» JAMES CAMERON'S AVATAR: The Game [ Platin.] ( Ps3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Svijet gaminga :: Recenzije :: Zoks Zona-
Forum(o)Bir: