Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 Preglednost Foruma

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5397
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

Preglednost Foruma Empty
PostajNaslov: Preglednost Foruma   Preglednost Foruma Emptypon sij 24, 2011 1:56 am

Evo opet mene s nocnim,dosadnim babskim vizijama preglednijeg foruma drunken
Slobodno me zatucite sjekirom!

Mozda bi trebalo spojit Tiskovine u jedno,tj. napravit samo jedan podforum za tisak (knjige,stripovi i časopisi) jer ovako rijetko ce tko ista pisati o casopisima, nekoliko dobrih gamerskh casopisa,a onda... mozemo preci na Gloriju, Moju sudbinu i ostale Laughing

Sto se tice foto sekcije, bilo bi dobro napraviti podforum Film, Foto i Glazba, jer nema podforuma za filmove,pa lako onda unutar podforuma svak napravi svoj topic sa fotkama koji je zamisljen kao "No Comment" i "pismo moja" spojit s tim. Sumnjam da ce sad ljudi pocet pisat traktate o muzici. Na svim forumima koje sam prosla i jesam otvori se, eventualno, dva tri topica,tipa; koji zanr glazbe slusas ili Now Playing Ostalo stoji prazno. Smile Jer sto je manje klikanja po podforumima to vise preglednosti, dinamicnije komunikacije i zabave.

Ovo ne uzimajte puno u obzir,al svejedno;
Svaki forum ima i svoju svastaru, pa nek se clanovi malo razmasu o raznim "laganijim" temama jer sto vise forum bude razigraniji to je privlacniji ljudima, sto je suhoparniji u smislu stavite popis igara i dogovorite se, clanovi nece imati potrebe puno pricati od drugim stvarima pa nece bas ni navracati ili komunicirati. Joj, previse godina visim po forumima pa znam sto ljudi vole iako ne zele priznat.

Idea
[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6191
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Preglednost Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Preglednost Foruma   Preglednost Foruma Emptypon sij 24, 2011 12:49 pm

Super ideja! Razz
Evo ja mutin neku smjesu, pa ćemo vidit do večer kako će izgledat.
[Vrh] Go down
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5397
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

Preglednost Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Preglednost Foruma   Preglednost Foruma Emptypon sij 24, 2011 5:48 pm

preglednije jeee:)
Ne vjerujem da nam trebaju dnevne novine, to sve moze proc pod onaj podforum dogadjaji cyclops
[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5397
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

Preglednost Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Preglednost Foruma   Preglednost Foruma Emptyuto srp 26, 2011 9:22 am

ee sad je vec puuuuuuuuuno bolje i oku ugodnije Very Happy Hvala duxqwe!
[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
GoS
Administrator
GoS


Broj postova : 281
Karma : 5218
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Split (Lokve)

Preglednost Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Preglednost Foruma   Preglednost Foruma Emptysub ruj 24, 2011 6:46 pm

evo najnovije pojednostavljenje obavljeno danas Very Happy
[Vrh] Go down
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5397
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

Preglednost Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Preglednost Foruma   Preglednost Foruma Emptysub ruj 24, 2011 6:55 pm

Sad je super!
[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
GoS
Administrator
GoS


Broj postova : 281
Karma : 5218
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Split (Lokve)

Preglednost Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Preglednost Foruma   Preglednost Foruma Emptysub ruj 24, 2011 6:56 pm

da da, al mi moderatori sporo rade nesto grrrrrr koliko ima tema kojima je "isteka rok" ufff
[Vrh] Go down
harley_quinn
Moderator
harley_quinn


Broj postova : 432
Karma : 5397
Join date : 19.01.2011
Age : 41
Lokacija : Split (Manus,Kman)

Preglednost Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Preglednost Foruma   Preglednost Foruma Emptysub ruj 24, 2011 7:00 pm

polako,evo ja pregledavam,nesto sam prebacila u svastaru sto niej bilo na mjestu. Sad je puno lakse "cistit"
[Vrh] Go down
http://sonjecka.blog.hr
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6191
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Preglednost Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Preglednost Foruma   Preglednost Foruma Emptysub ruj 24, 2011 10:36 pm

Doć umoran s posla i onda se lijepo iznenaditi s puno postova. K tome i vizuelno ljepšoj i jendostavnijoj adaptaciji. Neprocjenjivo. Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Preglednost Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Preglednost Foruma   Preglednost Foruma Empty

[Vrh] Go down
 
Preglednost Foruma
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dizajn foruma
» PRAVILA korištenja Pazar foruma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Podrška :: Prijedlozi i kritike-
Forum(o)Bir: