Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 Prijedlozi i kritike

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Prijedlozi i kritike   Prijedlozi i kritike Emptyuto sij 10, 2012 10:56 pm

Svi članovi Gameteke i oni koji će to tek postati pišite ovdje svoje viđenje funkcioniranja Gameteke.
Ako imate ideju kako poboljašati projekt svakako napišite.
[Vrh] Go down
mulac
Beginner



Broj postova : 19
Karma : 4473
Join date : 17.01.2012

Prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi i kritike   Prijedlozi i kritike Emptyuto sij 17, 2012 4:29 pm

Pošto nisam znao di da se predstavim,odlucio sam to napraviti ovdje.
Ja sam Hrvoje,dolazim iz Zagreba i evo danas mi je stigla druga posudba od Gameteke.

Jako sam zadovoljan ovim projektom i mislim da je ovo super stvar za svakoga ko si ne moze priustiti sve igre koje bi htio zaigrat.

Nisam sudjelovao u prvoj zajednickoj kupovini..evo sada sam vidio na forumu da je obavljena i druga ( nisam znao za ovu ) tako da cu sigurno sudjelovat u sljedecoj kupovini kako bi obogatili zajednicki fond igara.

Nadam se i daljnjem ugodnom nastavku suradnju sa Gametekom.
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi i kritike   Prijedlozi i kritike Emptyuto sij 17, 2012 5:04 pm

Pozdrav Hrvoje tvojoj dobroj volji, ma nie suradnja, prijateljstvo bolje zvuči. Wink

[Vrh] Go down
mulac
Beginner



Broj postova : 19
Karma : 4473
Join date : 17.01.2012

Prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi i kritike   Prijedlozi i kritike Emptysri sij 18, 2012 5:12 pm

Tako je,prijateljstvo. Smile
[Vrh] Go down
CroGunner
Beginner



Broj postova : 13
Karma : 4424
Join date : 04.03.2012
Lokacija : Split(Neslanovac/Brda)

Prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi i kritike   Prijedlozi i kritike Emptyned oľu 04, 2012 10:25 pm

evo ja bi usa u tu gamoteku...
[Vrh] Go down
kleme
Beginner
kleme


Broj postova : 16
Karma : 4390
Join date : 10.04.2012
Age : 45
Lokacija : Makarska

Prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Gameteka   Prijedlozi i kritike Emptysri tra 11, 2012 5:07 am

Pozdrav ekip gamera, evo i ja sam novi pa da se predstavim. Ja sam Kleme kao sta mi i nick name kaže. Drago mi je da san se uspio logirat na gameteku. Za sada malo čačkan da vidin kako to sve štima. Eto za početak, čujemo se Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi i kritike   Prijedlozi i kritike Empty

[Vrh] Go down
 
Prijedlozi i kritike
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Gameteka :: Info & novosti-
Forum(o)Bir: