Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 Realm of the Mad God

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Buzzz
Beginner
Buzzz


Broj postova : 62
Karma : 4897
Join date : 21.01.2011
Age : 28
Lokacija : Split

Realm of the Mad God Empty
PostajNaslov: Realm of the Mad God   Realm of the Mad God Emptypon oľu 12, 2012 1:13 am

Evo vam prijedlog za odlicnu fantasy shooter igru na kojoj sam vec danima i nikako da dosadi Very Happy
Prije koji dan svratija sam do Steama da vidim jel ima sta novo Free to play i ugledam "Realm of the Mad God" prvo sam bia
malo skeptican prema tome,cinila se pomalo dosadna i besmislena,al ipak sam je odlucia skinit jer se skidala niti 2 minute pa
zasto ne probat Very Happy
I instaliram si ja to zapocmem i sta sam vise prolazija,igra me vise uzimala Very Happy
Jednostavna,zapravo bez ikakvog cilja osim dizanja lvla (do 20,onda ide skupljanje Fame-a),skupljanja bolje opreme i otkljucavanja novih,razlicitih, klasa ,ali je navjerovatno zabavna Very Happy
Igra se moze igrati,kako instalirana preko Steama na komp,tako i u browseru sto vam dode na isto ako koristite account od Steama Smile

Evo link,i svakako preporucujem da svi barem probaju Smile)

http://www.realmofthemadgod.com/

Oprez,pomalo je frustrirajuce kada dodete do npr levela 18-19 i ubije vas,a onda skuzite da nemozete nastavit nego morate radit novog lika ispocetka Very Happy
[Vrh] Go down
AlexY
Moderator
AlexY


Broj postova : 238
Karma : 5099
Join date : 11.01.2011
Age : 33
Lokacija : Split (Plokite, blizu Crasha!)

Realm of the Mad God Empty
PostajNaslov: Re: Realm of the Mad God   Realm of the Mad God Emptypon oľu 12, 2012 3:54 pm

Probao sam je (mislim, zašto ne?) i čini se u redu. Možda bacim koju tu i tamo ako se maknem od drugih igara Very Happy
[Vrh] Go down
http://fffan.blog.hr
Fenix
Beginner



Broj postova : 32
Karma : 4519
Join date : 15.12.2011

Realm of the Mad God Empty
PostajNaslov: Re: Realm of the Mad God   Realm of the Mad God Emptypet oľu 16, 2012 2:58 pm

Igrao sam dvadesetak min, zanimljivo je. Zar stvarno, ako te ubiju nema povratka?
[Vrh] Go down
Buzzz
Beginner
Buzzz


Broj postova : 62
Karma : 4897
Join date : 21.01.2011
Age : 28
Lokacija : Split

Realm of the Mad God Empty
PostajNaslov: Re: Realm of the Mad God   Realm of the Mad God Emptypon oľu 19, 2012 12:53 am

nema,u tome i je čar cijele igre Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Realm of the Mad God Empty
PostajNaslov: Re: Realm of the Mad God   Realm of the Mad God Empty

[Vrh] Go down
 
Realm of the Mad God
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: PC :: Online multiplayer-
Forum(o)Bir: