Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 Dust 514

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
ShadeHR
Beginner
ShadeHR


Broj postova : 32
Karma : 4740
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Dust 514 Empty
PostajNaslov: Dust 514   Dust 514 Emptypon svi 14, 2012 6:19 pm

Evo u svrhu promoviranja ove nadolazece PS3 ekskluzive odlucio sam napraviti svojevrsnu najavu/recenziju.
Sami release ili ono sto se moze shvatiti kao release,open beta,trebala izac u vrijeme E3-a sljedecega mijeseca.

Dust 514 je nadolazeci free to play MMOFPS za PS3 od strane CCP-a,tvorca poznatog svemirskog MMO-a EVE Online.
Sama igra ce nas staviti u ulogu placenika koji zahvaljujuci tehnologiji ima mogucnost prebacivanja svijesti kad umre u klona.Ta ga mogucnost cini prakticki besmrtnim i radi i preko velikih udaljenosti pa mozemo ocekivati da ako i umremo na jednoj strani galaksije da bi mogli "oziviti" na drugoj.Sto se moze smatrati novitetom na trzistu gaminga gameplay Dust 514 ce u pogledu planetarnih osvajanja,ekonomije cak i napada od strane svemirskih brodova biti potpuno povezan sa EVE Online-om na PC-u.Blisko suradivanje ili sto se moze bolje rec jednom nadopunjujucom cijelinom izmedu ove dvije igre dati ce nam mogucnost ulaska u neki novi svemir gameplaya i samim tim dozivljaja nekog novog dosad neistrazenog tipa igranja.
Sto se tice samog gameplaya bit cemo u mogucnosti nadograditi svog klona sa raznim upgradeovima,sto od borbenog odijela koje cemo moc nadograditi jako slicno kao i brodove u EVE Online-u te kostumizacija vlastitih borbenih vozila sto ce nam dati ogromne kolicine razlicitih mogucnosti na bojisnici,sa pasivnim vjestinama koje po rijecima samih developera da bi ih sve mogli do kraja levelirati trebalo bi nam oko 7 godina.To je stvarno ogromna kolicina gameplaya a samim tim i veliki takticki dio igre.Da bi mogli koristiti odredeno oruzje ili oklop/odijelo ili borbeno vozilo moramo podignuti odredeni skill koji se kao i u EVE Online nadograduje tijekom nekog vremena i sto je veci lvl duze nam treba.Sami skill building se dogada i dok smo offline ako smo ga pokrenuli dok smo online.Zato cemo morati paziti sto cemo levelirati i sto nam na kraju prakticki preostaje je da se specijaliziramo za jedno polje ili pokusati biti Jack of all trades sto ce nam na kraju krajeva otezati situaciju.Vazne su i korporacije za koje bi trebali raditi jer kao i u EVE Onlinu kao i nasem malom svemiru,jaci i organiziraniji dobiva.
Po izlasku igre bit ce nam dostupno oko 1000 itema i kostumizacija za kupovinu sto ce se uvelike povecati sa kasnijim nadogradnjama.Valute u igri ce biti ISK i svojevrsno AUR koji mozemo kupiti putem mikro-transankcija sto ce biti vise manje za kozmeticke i jako male prednosti.Sve iteme cemo moci sami putem leveliranja i ingame valute kupiti bez pravog novca pa nema straha od nekog overpowered lika prvog dana koji tamani sve po mapi.Sama ekonomija i politika koju je EVE Online razvio bi se trebala preliti u Dust 514 a to je dozivljaj sam po sebi.
Za uvod u samu igru izdana je i knjiga EVE:Templar One koja nas uvodi u kozu prvog "besmrtnog" vojnika i Chronicles na njihovoj official stranici.
Dust 514 ce od nas traziti odredenu kolicinu taktickog razmisljanja kao i ulozenog vremena da postanemo bolji ili cemo biti korisni samo kao cannon fodder/topovsko meso.
Jos bi se moglo podosta toga napisati i puno toga vaznoga sto sam izostavio ali koja korist da vam sve ja kazem.Free 2 play pa tko voli neka izvoli Smile
Vaznije stranice:
Official:www.dust514.com
Fan base/official:www.dust514.org(tu mozete nac sve sto vas zanima o samoj igri a i jako informativne forume)
I ispricavam se sto nema slika ali cinjenica je da ih ima jako malo i lako ih mozete nac na dust514.org
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Dust 514 Empty
PostajNaslov: Re: Dust 514   Dust 514 Emptypon svi 14, 2012 7:36 pm

Ivane lijepo napisano, bit će zanimljivo vidjet koncept igre koja će ujedinit MMO strategiju i FPS. Mada nisam igrao Eve Online, čuo sam samo lijepe stvari o igri.

I očekujemo s nestrpljenjem još izvještaja kad već pomno pratiš razvoj koncepta. Wink
[Vrh] Go down
ShadeHR
Beginner
ShadeHR


Broj postova : 32
Karma : 4740
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Dust 514 Empty
PostajNaslov: Re: Dust 514   Dust 514 Emptyuto svi 15, 2012 9:25 am

Malo sam to sve grubo i necitko napisao ali za prvi pokusaj uspostave neke prisutnosti na ovom forumu mislim da nije lose x)
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Dust 514 Empty
PostajNaslov: Re: Dust 514   Dust 514 Emptyuto svi 15, 2012 6:23 pm

Niti malo, samo stoj prisutan i pripravan s ovakvim tekstovima, koji su uvijek dobrodošli. Wink
[Vrh] Go down
ShadeHR
Beginner
ShadeHR


Broj postova : 32
Karma : 4740
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Dust 514 Empty
PostajNaslov: Re: Dust 514   Dust 514 Emptyčet srp 26, 2012 7:46 pm

Nadam se da ce netko vidjet ovaj post na vrijeme jer imam dva beta koda koja vrijede samo ovaj beta vikend tj. kad ga iskoristite dat ce vam samo da igrate do pon oko podne(26.07-30.07).
Kodovi:
KCPK-RFN8-3BPB
FFCQ-79NH-L88N
Kod se treba upisati u reedem code u PSN store-u ili na account setting-su(ako se ne varam)
I bilo bi lijepo da ne bude smutnje vec ako ste iskoritili jedan od kodova da napisete u postu ...u svakom slucaju tko prvi njegovo i naravno ne smijete nigdje po internetu otkriti bilo kakvu informaciju o samoj igri
[Vrh] Go down
AlexY
Moderator
AlexY


Broj postova : 238
Karma : 5099
Join date : 11.01.2011
Age : 33
Lokacija : Split (Plokite, blizu Crasha!)

Dust 514 Empty
PostajNaslov: Re: Dust 514   Dust 514 Emptyuto srp 31, 2012 8:23 pm

E bemti nisam vidio kodove, fak. A baš me zanimalo. :/

Ma mislim, nema veze, kad izađe igrat ću, ionako imam backlog. :Đ
[Vrh] Go down
http://fffan.blog.hr
ShadeHR
Beginner
ShadeHR


Broj postova : 32
Karma : 4740
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Dust 514 Empty
PostajNaslov: Re: Dust 514   Dust 514 Emptysri kol 01, 2012 7:09 am

Ako dobijem još koji weekend pass ili full beta kod sacuvat cu ga za tebe Smile
[Vrh] Go down
ShadeHR
Beginner
ShadeHR


Broj postova : 32
Karma : 4740
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Dust 514 Empty
PostajNaslov: Re: Dust 514   Dust 514 Emptypet ruj 07, 2012 10:17 am

Evo dosao sam do još jednog koda ovaj put za full acess betu...
QG5N-5HNR-RCNR
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Dust 514 Empty
PostajNaslov: Re: Dust 514   Dust 514 Emptypet ruj 07, 2012 11:53 am

Cek to bacas biserje pred svinje (mislim kod neiskoristen) il je samo navlakusa, tipa ti ga aktivira vec, pa se ko fol sad razbacuje s ono gle me, ja iman, vi nemate. Razz

A ako nije aktivisan gdje se aktiviše, na ps3?
[Vrh] Go down
ShadeHR
Beginner
ShadeHR


Broj postova : 32
Karma : 4740
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Dust 514 Empty
PostajNaslov: Re: Dust 514   Dust 514 Emptypet ruj 07, 2012 4:54 pm

Hahaha ma naravno da nije iskorišten x),a što se tiće kako ga iskoristit treba otić u PSN store ili Account menagment i nać gdje se nalazi redeem code(playstation store u gornjem desnom kutu a za account menagment nisam siguran) i onda odabrat download i to bi bilo to,preostaje samo sacekat da se skine client i nakon toga koji patch(što bi moglo potrajat ako nisu nadogradili client u samom PS storu)
Kao što sam i prvi put spomenuo bilo bi lijepo ako netko iskoristi kod da to i napiše da ne bude nikakvih zabuna
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

Dust 514 Empty
PostajNaslov: Re: Dust 514   Dust 514 Emptypet ruj 07, 2012 10:59 pm

A ništa kad ga dijeliš ovako javno onda tko ga prvi primjeti.

Nadam se da si sebi aktivirao već jedan tj. da ti ovaj nije jedini. Wink
[Vrh] Go down
ShadeHR
Beginner
ShadeHR


Broj postova : 32
Karma : 4740
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Dust 514 Empty
PostajNaslov: Re: Dust 514   Dust 514 Emptysub ruj 08, 2012 1:20 am

Ja sam u Dust 514 closed beti vec par mjeseci pa mi nema potrebe za beta kodovima.Pa ako dobijem još koji postat cu ga ovdje.
[Vrh] Go down
AlexY
Moderator
AlexY


Broj postova : 238
Karma : 5099
Join date : 11.01.2011
Age : 33
Lokacija : Split (Plokite, blizu Crasha!)

Dust 514 Empty
PostajNaslov: Re: Dust 514   Dust 514 Emptysub ruj 08, 2012 8:50 pm

Skinio sam igru i probao vrlo malo, al se nadan da ću igrat još. Very Happy

Ono šta sam vidia mi se čak i svidilo, prosto da kažem. Nisam neki ogroman obožavatelj pucačina (više volim starije ala Đuka Nuklearac ili našeg Ozbiljnog Sema jelte) ali DUST izgleda ko BF3 u svemiru, i to je meni okej. Ali zato i čujem od drugih koji su igrali daleko više pucačina da DUST ne radi ama baš ništa novo i da to šta radi radi šlampavo.

E tu se ne bi baš složia, već koristin istu logiku ka i sa EVE - EVE nije tipičan MMO, pa zašto bi i DUST bio tipičan FPS. Vidim da je build ilitiga znanje koji ti skillovi trebaju i što sa sobom nositi daleko bitnije nego u drugim igrama s loadoutom (banalni primjer, iako ovde čak i dobra usporedba, TF2). Dobar ship fit u EVE-u je značilo da ćeš preživit koju minutu duže, što ti može značiti razliku u profitu - uvjeren sam da je ista logika i ovdje, al nema dovoljno igrača da to iskoriste kako treba. Jer, ako počneš igrat DUST (a zasada je ipak samo rendom defmeč) sada u beti, automatski si stavljen sa jednako rangiranim igračima (tj. bar blizu starter builda). Njihov build je isti ko tvoj, i nema se ništa novo za otkrit. U pravom scenariju bi te EVE firma naručila za jednu borbu sa šarolikom vojnom snagom - dogodit će se da će jedna strana bit daleko jača jer, jasno, firma daje više para. I *to* je ono šta će odvajat DUST od drugih; beskompromisno, kapitalističko, čisto gadljivo grabljenje moći koje je dovelo EVE di je. Oni koji su zadovoljni sa malo pucanja tu i tamo će uvijek biti nisko rangirana klonovska žrtvena janjad, ali oni koji ulože vremena, novca i volje će ući u legende. I to je ono što bi trebalo vidit.

A to još ne možemo vidit. :/
[Vrh] Go down
http://fffan.blog.hr
ShadeHR
Beginner
ShadeHR


Broj postova : 32
Karma : 4740
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Dust 514 Empty
PostajNaslov: Re: Dust 514   Dust 514 Emptyned lis 14, 2012 9:12 pm

Ako se ne varam Dust će imati razlićite zone i kako sve više i više napredujemo tako ćemo ići u sve opasnije ili bolje reći high lvl zone gdje će zauzimanje planeta,resursa i ugovori biti mnogo isplativiji pa će oni koji imaju bolju opremu ići tamo jer im neće biti isplativo gubiti skupu opremu u "početnim" zonama.Pa opasnost da ćemo susresti nekoga sa boljom opremom od naše će biti jako male a tu će biti i ugovori za low lvl igraće.Siguran sam nekih 70% da je ovo točno a u svakom slučaju novci,bar za korporaciju u kojoj sam ja neće biti problem(i za većinu korporacija koja su već pokrenute) jer su većinom sve već našle nekoga iz Eve Online-a tko će im lijepo plaćati za njihove usluge
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dust 514 Empty
PostajNaslov: Re: Dust 514   Dust 514 Empty

[Vrh] Go down
 
Dust 514
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Sony PlayStation :: PS3 igre-
Forum(o)Bir: