Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 GST svjedočanstva

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6150
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

GST svjedočanstva Empty
PostajNaslov: GST svjedočanstva   GST svjedočanstva Emptysub kol 11, 2012 11:39 am

Dakle ovdje svi stari članovi pišite svoje iskustvo s "obiteljskim" projektom Gameteke i GST forumom/projektom, do sada.

Koliko ste oduševljeni, razočarani s dosadašnjom suradnjom i koliko očekivate u budućnosti?

Koliko ste igara odigrali, ljudi upoznali, koliko uštedjeli zajedničkim kupnjama?...

Nek bude mali esej koji će ujednio poslužiti na primjer svima onima koji se libe učlaniti. Wink

Ajmo, pišite! albino
[Vrh] Go down
Paligor
Beginner
Paligor


Broj postova : 29
Karma : 4862
Join date : 20.01.2011
Age : 27
Lokacija : Split,Split 3

GST svjedočanstva Empty
PostajNaslov: Re: GST svjedočanstva   GST svjedočanstva Emptysub ruj 08, 2012 10:57 am

Dobra ideja, neka mlađi i novi članovi vide kakva je ovo ekipa...

Ekipa je odlična, iako uživo nisam izlazio sa njima, ali preko foruma su odlični. Od njih, najbolje znam @duxqwe-a koji je legenda od čovika.

Sad o Gameteci, uvijek je lijep osjećaj donirat igre za ovu zajednicu, pogotovo kad netko igra vašu igru. Naravno, tu su pravila, ali kada ih se svatko pridržava, onda je sve savršeno.
Također bih htio napomenit da su sve igre u savršenom stanju. Posudio san dosta igara, i sve su odlične bile.

Gameteka je počela kao odlična ideja, i očekujem puno članova u skoroj budućnosti.
[Vrh] Go down
AlexY
Moderator
AlexY


Broj postova : 238
Karma : 5099
Join date : 11.01.2011
Age : 33
Lokacija : Split (Plokite, blizu Crasha!)

GST svjedočanstva Empty
PostajNaslov: Re: GST svjedočanstva   GST svjedočanstva Emptysub ruj 08, 2012 9:31 pm

E sad, odoh ja na Gameplay forum (to čudo je još živo, ti boga!) i probao sam nać jedan od tvojih postova, o velebni Duxqweu, ali avaj, izgubih se, i ne vidjeh koji je to točno post bio sa tvojim potpisom gdje si linkao ovaj forum.

Stoga idemo na drugu najbližu stvar, moj prvi post ovde u Gameteci.

Koji je bio postan 11. 1. 2011.! Pa nek me Samael baci u rupu u Brookhavenu, to se već bliži dvije godine! Ajde, godinu i po sad.

Eto vidiš, uopće ne skužih koliko je vremena prošlo. Ima li to veze sa silnim kavama koje smo popili i kofeinom koji me držao dovoljno razboritim da baljezgam o životno bitnim stvarima poput težine u Demonskim Dušama ili padu Finalne Fantazije Iks I I I? Ima li to veze sa glasnicama koje smo kidali na karaokama tu i tamo u pauzi od nabijanja hajskora u trenutnoj igri mjeseca/tjedna/godine? Ima li to veze sa nepresušnom količinom zabave, partijanja, lajkanja, igrodijeljenja, i inih drugih fantastičnih traćenja vremena, kako digitalno tako i u punom opipljivom 3D-u?

Ima li to veze sa predivnim ljudima, neopisivo drugačijih od drugih, voljnih da naprave nešto dobro i željni da budu pošteni gejmerski pripadnici društva koje prati svoj strategy guide?

Naravno da ima. I nadam se da će imati i dalje.

Much love~

<3
[Vrh] Go down
http://fffan.blog.hr
Sponsored content





GST svjedočanstva Empty
PostajNaslov: Re: GST svjedočanstva   GST svjedočanstva Empty

[Vrh] Go down
 
GST svjedočanstva
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Gameteka :: Info & novosti-
Forum(o)Bir: