Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum namijenjen posredstvu između zamjene/posudbe igara, boljem upoznavanju naših sugrađana kroz prizmu gaminga te postavljanju temelja nekim budućim prijateljstvima.
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginFacebook grupaYoutube channel

 

 RAZMISLITE I NARAVNO NAUCITE NESTO IZ OVOGA...

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
radic9
Beginner
radic9


Broj postova : 51
Karma : 4926
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

RAZMISLITE I NARAVNO NAUCITE NESTO IZ OVOGA... Empty
PostajNaslov: RAZMISLITE I NARAVNO NAUCITE NESTO IZ OVOGA...   RAZMISLITE I NARAVNO NAUCITE NESTO IZ OVOGA... Emptyčet pro 23, 2010 7:50 pm

Posto je ovaj Forum koji je bija namjenjen igrama i konzolama presa u nekakve dobrotvorne svrhe,i dobija status socijalnostti.Ne vidim nikakvu buducnost za minjanje igara i opstanak ovoga Foruma,i ljudi koji su na ovom Forumu dolazili naknadno morali bi znat da igre nekim ljudima ne predstavjaju apsolutno nista kao i meni zapravo,i da ne mogu dolazit sa starim igrama i trazit za njih skoro pa "UNCHARTED 3",jer ako neki zele ucinit nesto od ovoga svega,onda ce doc s pravim pristupom za ono sta zeli,jer do kraja ovoga svega ovaj Forum ce doc do pazara ili aukcije.
I naravno svaka cast najveca Marinu Ljubicu za ono sta je napravija jer takav pohvat nece bas svatko ucinit,a netko neci ni najmanji = to je najveci problem ovoga Foruma.i Kako je za Marina zavrsila ovo ekspedicija s igrama na ovom Forumu,naravno moran reci da je tako i za mene...Pozdravlja vas radic9.Ostanite razmisljat...
[Vrh] Go down
GoS
Administrator
GoS


Broj postova : 281
Karma : 5178
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Split (Lokve)

RAZMISLITE I NARAVNO NAUCITE NESTO IZ OVOGA... Empty
PostajNaslov: Re: RAZMISLITE I NARAVNO NAUCITE NESTO IZ OVOGA...   RAZMISLITE I NARAVNO NAUCITE NESTO IZ OVOGA... Emptysub sij 01, 2011 7:55 pm

pazi:

1. nas Marin vise nema konzolu ni igre, ali sta to ima veze. to samo znaci da on nece vise sudjelovat u mijenjanju i to je to. to ne sprijecava nas da i dalje mijenjamo, a on je i dalje admin ovog foruma.

2. on je napravio dobro djelo koje nema nikakve veze s ovim forumom. to je njegova stvar sta ce on radit sa svojom konzolom i svojim igrama. a on nas je samo obavijestio o tome da vise nece mijenjat.

3. o kakvim humanim/socijalnim stvarima ti pricas???? forum je namijenjen zamjeni igara izmedju ljudi koji zive na podrucju Splita i okolice. naci nekoga na ovom forumu, dogovorit se s njim, i onda se naci s njim uzivo, na kavi ili sta ja znam i primopredajom zamjenit igre je puno bolje od slanja postom i placanja postarine. dodatni PLUS svemu tome je mogucnost da se stekne nekakvo prijateljstvo/poznanstvo. i jos jedan PLUS je to sto cemo kasnije (kad ovo krene i kad nas bude vise) organizirat nekakva okupljanja i turnire.

4. to sto netko trazi "Uncharted 3" nije problem foruma, nego doticne osobe. ako ti ne pase to sto ti netko nudi nemoj pristat na razmijenu. stvarno ne vidin koji je problem u tome da netko daje nerealne ponude?? toga ima svugdi, a ne samo na ovom forumu..... ima svakavih ljudi.....

zao mi je sta odustajes od ovog foruma, jer je ovo stvarno jedna vrhunska sansa za sve nas Splicane (i okolicu naravno) da trosak za igre svedemo na minimum i da jos vise gustamo u igrama.

btw ova tema ce sutra otic u recycle. neka do tada stoji ovdje. pozz i zivia.

EDIT: zapravo otici ce u podforum Podrska.
[Vrh] Go down
duxqwe
Administrator
duxqwe


Broj postova : 935
Karma : 6151
Join date : 21.12.2010
Age : 33
Lokacija : Kaštel Lukšić

RAZMISLITE I NARAVNO NAUCITE NESTO IZ OVOGA... Empty
PostajNaslov: Re: RAZMISLITE I NARAVNO NAUCITE NESTO IZ OVOGA...   RAZMISLITE I NARAVNO NAUCITE NESTO IZ OVOGA... Emptysub sij 01, 2011 10:28 pm

Yo radic9 mili susjedu...
Uspama si nan temu... al opraštamo ti, samo ćemo ovu tvoju disertaciju prebacit u pohvale i kritike.
Naime, ja shvaćam mog frenda Željka koji hoće reć da možda nisu svi naši regani korisnici do kraja pravedni u popisu igara za razmjenu, u smislu da kriju aktualne hitove a popisuju neke malo starije stvari. Znam da je tome tako (vjerojatno si ovdje mislo na venoma11 koji je tražio isključivo rdr ili singularity za batmana) i da nismo još razvili tu svijest o tome da prvi izlazak u susret ne kompromitira našu naivnost.
Želim reći da je razumljivo što ljudi ne doživljavaju ovo još kao nešto od čega bi mogli imati koristi, prvotno zbog malobrojnosti i maloj ambiciji pojedinih članova. Ali, ponavljam, čim prije shvatimo da većina od nas nema garanciju na stalnu kupovnu moć, tim ćemo bolje funkcionirati kao zajednica.
Da banaliziram, zovem frenda na kavu, on nema love, pa zbog toga ne propada moja želja da ga vidim i popričam s njim, zar ne?...a s druge strane on će "dug" vratiti kad novac njega nađe...
Dakle, radic9 nemoj se iznevjeriti, niti razočarati, jer u konačnici nemaš što izgubit svojim djelovanjem na ovom forumu, već samo gubi onaj što traži stablo pored šume. A nama je potreban netko kao ti. Zar ne frende?

P.S. Sve da ne opstane ova ideja u masovnim gužvama, isplati se kopati jer ima nas voljnih i sličnih dosta. I hej, jebote ti si jedan od njih!!!!

Stay with us! Respect!

Moj idući humanitarni korak je taj da ću dići GoS-u spomenik. farao
[Vrh] Go down
Sponsored content





RAZMISLITE I NARAVNO NAUCITE NESTO IZ OVOGA... Empty
PostajNaslov: Re: RAZMISLITE I NARAVNO NAUCITE NESTO IZ OVOGA...   RAZMISLITE I NARAVNO NAUCITE NESTO IZ OVOGA... Empty

[Vrh] Go down
 
RAZMISLITE I NARAVNO NAUCITE NESTO IZ OVOGA...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tražin nesto od Gba

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Podrška :: Prijedlozi i kritike-
Forum(o)Bir: